Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki milyen fazonú és márkájú...

Ki milyen fazonú és márkájú fehérneműt hord? Hol veszitek őket és mennyit pénzt szántok egy-egy darabra?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Hűha...nem tudom begépelni ezeket a kínai jeleket. Összepiszkítani jók nekem ezek a kínai olcsóságok a sarki kínaiból.
2020. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bugyi, zokni: bármelyik áruház, fast fashion ahol találok közel 100% pamutot ami egyszínű és nekem megfelelő fazonú. Párszáz forint.

Melltartó: eddig H&M és Aldi ahol vettem párezer forintért, nemrég vettem egy Sloggit és egy igazi álom viselni, szerintem jó darabig nem fogok mást venni, inkább bevásárolok ott még párat. 12ezer volt, annyira szerintem nem horror mint amennyivel komfortosabb, nekem megéri. Úgyse kell hetente újat venni.

2020. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Ja, a fazon lemaradt.

Zokni: sima bokazokni vagy "klasszik", attól függ rövid vagy hosszú szárú nadrág van rajtam.

Bugyi: francia

Melltartó: eddig a klasszik szivacsos-merevítős, most a Sloggitól a "zero feel bralette" verziót vettem, nagyon elégedett vagyok vele.

2020. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bugyik kínai, max 600 ft egy egy darab de az már a csipkés, szexibb fazon, az egyszerűek olyan 350-500 ft között mozognak. Hagyományos fazon alvásra, francia vagy brazil tanga szoknyák alá vagy amikor megjön, de általában városba egyszerűen tanga.

Melltartót csak f&f-st veszek, olyan 3500 volt legutóbb, egyszerű, egyszínű, merevítő nélküli.

Zokni, itthonra mindenféle mesemintás vagy tiritarka, városba titokzokni, harisnyazokni, fekete, testszínű, télen persze hosszú szárú

2020. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Változó.

H&M, F&F, Calvin Klein, Women's secret, Intimissimi.

2020. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bugyikat a Tezenisben veszek, normál fazon, nem tanga, de nem is nagy fenekű mamabugyi. 2000-3000 Ft körül szoktak lenni, attól függ van-e akció.

Melltartókat is ott vettem eddig, merevítés nélküli nagyon vékony szivacsos, csipkéseket. Kényelmesek, de mostanában elkezdett zavarni alul a csipke sáv, mert picit besötétedett közvetlen a mellem alatt a bőröm, és gyanítom, hogy ettől, hogy mindig rálóg valami. Égen-földön kerestem olyan melltartót, ami nem merevítős, nem push up-os, nincs alul csipkelógó, de nem is rusnya szextaszító külsejű. Most végül About Youn rendeltem egy Guess és egy Tommy Hilfiger melltartót, amik megfelelnek ezeknek a követelményeknek, remélem be fognak válni. Mindkettő 10.000 Ft volt, ez nekem kb a lélektani határ egy melltartónál, ha nem lennének ilyen speciális igényeim, akkor nem adnék értük ennyit.

Zokniból mindenfélét hordok, a színes-mintás darabok a kedvenceim, általában ezeket fast fashion boltokban, Müllerben, Tescóban veszem.

2020. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Zokni H&M, sima titokzokni fazont hordok télen is. 2-3000 Ft 7 pár, és jó minőségű.

Bugyi Tezenis, egyszerű lézervágott, tanga vagy a culotte fazon.

Melltartó New Yorker, ott már ismerem a méretezést, csak le kell akasztanom az állványról.

2020. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Zokni Decathlon, nem a boka hanem az egyel hosszabb szárú, így van 20 tök egyforma és nem kell párokat keresni, meg kényelmes is.

Bugyi: H&M-ben egyszerű pamutot, olyat szoktam venni ami 3/5db-os csomag olyan 4-5 ezer körül vannak ha jól emlékszem, New Yorkerben pedig mintásakat szoktam venni (pandás, szörnyikés, koalás, cicás stb) olyan 1000-1500 darabja.

Melltartó Triumph vagy Change, sajnos az olcsóbbak sosem voltak kényelmesek és még ezekben a boltokban is a kínálat 90%-a nem passzol rám szóval nincs sok opcióm, inkább kiadok többet egy melltartóra csak legyen jó.

2020. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kínai :D úgyis kopik, hisz sokat cserélem és mosom a fehérneműket, nem adok rájuk sok pénzt ki. gyakran kell cserélni a raktárkészletet. :D jó... van a HundM-ből is pár darabom meg ha olcsózzák valami boltban, de drágáért nem vennék.
2020. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melltartó New Yorker, sok push up-os és szexi darabot találni ott, bugyikat bárhol.
2020. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!