Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb turkáló...

Melyik a legjobb turkáló és/vagy használt cipőbolt Budapesten, ahol minőségi, jó állapotú dolgokat lehet kapni jó áron?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok olyan helyet is mondani ahova elvihetem az én használt ruháim és beváltják?

2020. szept. 11. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Használt cipő???

Te jó isten, ezt nevezem, anno nem voltak ilyen tré helyek, de úgy látszik ez jár a 21. Századhoz.

2020. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavasz óta sehol nem vesznek be semmit, még adománypontokon sem. Tudod, van a COVID...
2020. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó cipőbolt: [link] Bár én még sose mertem használt cipőt venni, annak ellenére hogy rokonok cipőit már hordtam.

A turkálók közül a Hádát utálom, a Humana-t nem szeretem és szerintem a Cream a legjobb, de ott is jól át kell nézni a ruhadarabot, megvan-e minden gomb, működik-e a cipzár, nincs-e sérülés, folt. Bár néha csak meresztem a szemem, hogy mikért kidobnak ruhákat, pl. elpiszkolódott és a bevarrt címkén az van, hogy nem lehet mosni. Én simán megkockáztatom pár ezer forintért, hogy esetleg tényleg nem volt mosható, mert ha meg igen, akkor lesz egy kiváló minőségű, szinte új ruhadarabom. És eddig mind mosható volt. ;)

2020. szept. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!