Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Vagabond...

Mi a véleményetek a Vagabond cipőkről?

Figyelt kérdés

Én eddig abban a hitben éltem, hogy jó minőségűek és kényelmesek, de a Trustpilot-on olvasottak erősen megleptek, és elbizonytalanítottak...érdemes lenne-e kiadni 60+ ezer forintot úgy, hogy lehet egy olyan kritikán aluli darabot kapok, mint amikről a panaszokat írták...

Itt az oldal, ha valaki belenézne:

[link]

Akinek van/volt Vagabond cipője, tényleg ilyen hamar szétmennek? Nektek mi a tapasztalatotok?

Köszi a válaszokat előre is!



2020. szept. 12. 03:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt onnan egy sneakerem, ami elég hamar a sarkánál (ez sajnos jellemző nálam) és az orránál is tönkrement. Teszem hozzá, hogy ez a kínálat alján volt ott, de nem volt olcsó. Más is konkrétan említette nekem a márkát, hogy nem éri meg. Nekem tartósságra a Geox vált be, de ritka a vállalható fazon.
2020. szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg tudom erősíteni amit írsz, rossz tapasztalatom van a vagabonddal,eddig egy db cipőt vettem tőlük, nagyon sokba került, nagyon kényelmes, de kevés használat után úgy néz ki, mintha évek óta nyúznám. A bőr lehorzsolodott, megtört, a ragasztó elengedte, kezdi elveszteni a formáját (ebben az is benne van, hogy meglehetősen amorf lábfejjel áldott meg az ég). Soha többé vagabond. Nincs bőr a képemen visszavinni a cipőt a ragasztási hiba miatt, megjegyzem a jobbos és a balos is hibás, mivel annyira elhasználtnak tűnik... Nem vásárolok többet ilyen márkát.
2020. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Silány minőség. 3 hét után, normál utcai használat mellett kezd szétválni az orránál.
2023. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!