Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felsőt hordjak, ha...

Milyen felsőt hordjak, ha alacsony vagyok, de olyan fejem van, mint egy dinnye és rövid a nyakam, emiatt a magasabb nyakú nem áll jól, a széles kivágás és v kivágás sem jó, mert lapos vagyok és eláll a ruha mellrésznél?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudsz egy hozzád hasonló képet linkelni, mivel így nehéz elképzelni, hogy milyen vagy valójában.

Mivel pl. nekem az jött le, hogy egy alacsony elhízott csaj vagy. Hisz csak annak lehet dinnye feje, akin van plusz kg. Ha tévedek, akkor bocsi.

2020. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kerek fejem van, nem vagyok elhízott. Az az un. chubby face fejem van, örökletes és kicsi zömök vaskos alkatom van, vastag csontú, vastag bokájú, vádlijú, szélesebb hátú vagyok. Olyan kis birkózó alkat, de nem vagyok se izmos, se kövér. Ilyen a testalkatom.
2020. szept. 13. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Csónak nyakút?
2020. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sárga- vagy görögdinnye ?
2020. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!