Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik csinosan öltöznek, ebben...

Akik csinosan öltöznek, ebben az időben milyen cipőt hordanak? (reggel hideg, délben meleg)

Figyelt kérdés

Szoknya mellé gondoltam, valami magassarkúra. Reggel 15 fok van, akkor mégse vehetek fel nyári szandált, mikor másokon hosszú nadrág, sport cipő és pulcsi van. Viszont délben meg majdnem 30 fok van, tűz a nap...

Milyen cipőt ajánlanátok, ami ebben az időjárásban megfelelő? Nem szeretnék váltócipőt vinni magammal.


2020. szept. 13. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

De vehetsz fel nyári szandált reggel is,ha nem fázós a lábad. Az ne érdekeljen hogy mások mit hordanak.

Egyébként én nem szoktam szandit hordani mert nem szeretem pedig szépek,ezért olyan elegáns félcipőt szoktam felvenni ami most divat.

2020. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vékony zárt cipőt. Ez lehet bokacsizma szabású is.


Gondolom nem címerezni mész a mezőre a 30 fokban, hanem irodában ülsz .

2020. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!