Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 10-11 éves lányok és szüleik!M...

10-11 éves lányok és szüleik!Mennyire a divat határozza meg ennyi idősen az öltözködést? Mit engedtek és mit nem?

Figyelt kérdés

Lányom 11 éves lesz. Jelenlegi ruhatára az egybe ruhára,cicanacira és hagyományos pólóra korlátozódik,de nem az igénytelenség szintjén.

Nagy %-ban miattam, mert sose szerettem, ha kint a hasa vagy nem tud rendesen farmerban játszani,mert kényelmetlen.

Próbálom divatosabban öltöztetni, de mégse szeretnék 20 évest faragni belőle rögtön. A mellig felhúzott nadrágok és a mellig érő pólók/pulcsik nem nyerték el a tetszésemet, de teljesen korlátozni se akarom a ruha választásnál.

Valami tanács ezügyben? Vagy már teljesen önálló etéren a gyerkőc?


2020. szept. 17. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan hordhatna farmert vagy bármilyen más normális nadrágot. Na meg szoknyákat, rövidnadrágokat. Nekem fura, hogy mindig cicanaciban meg ruhában vagy pólóban van.

A farmerból is van ezer féle, puhább, vastagabb. Egyáltalán nem kényelmetlen. Főleg egy nagyobb gyereknek.

Nem kell mutogatni magát haspólókban. Nagyon sok normális ruha van, nemcsak rövid pólók és pulcsik.

2020. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11 évesen már nem játszik olyan aktívan mint egy ovis, nem térdel a homokozóban, jobban is tud vigyázni a ruháira, nyugodtan vehetsz neki farmert. Igazából szerintem az a legegyszerűbb, ha azt veszitek meg, ami neki tetszik. 11 évesen nem akar majd úgysem úgy öltözni mint Kardashianék, én ennyi idősen mindig azokat a pólókat választottam, amin a kedvenc meseszereplőim voltak :D aztán a suliban menőztünk vele. Hadd öltözzön úgy, ahogy ő szeretne. Max a haspólót ne engedd neki,de nem hiszem hogy ennyi idősen azt akarna hordani.
2020. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Haspólót még én sem engednék, de farmert, szoknyát, rövidnadrágot igen, és lehet egy csinosabb felső/póló is nyugodtan. Az én lányom is 11, és elengedem szoknyában vagy rövidnadrágban, amíg jó az idő, maximum reggel felvesz hozzá egy farmerkabit, ha hűvös van.
2020. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak már nagyon kényelmes farmerok, amiknek nem ilyen vastag az anyaga, hanem hasonló mint egy leggings. Szoknya+harisnya is mehet.
2020. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszolók is írták, ebben a korban hordhat farmert, (megfelelő hosszúságú) szoknyát, ebben az ekkora lányok már (jó esetben) nem sarazzák össze magukat, de a sötétebb színű nadrágok azért praktikusabbak. Ha biztosra akarsz menni, akkor mielőtt megvennél egy ruhát, kérdezd meg tőle, hogy tetszik-e neki. Kivágott ruhákat tényleg jobb, ha nem veszel neki, mert valószínűleg nem is túl kényelmesek.
2020. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg, bocsi!

Tehát,hogy póló, cicanaci és ruha van a ruhatárában, az az ő döntése. Utálja a farmert. En abban "gátolom" , hogy hasvillantós-e a póló/pulcsi vagy csípőjén van a gatya.

Tehát a mai lányok divatja, a cici alá érő póló/pulcsi, ami nem tetszik...nekem!

Azóta eltelt 2 hónap, hogy ezt kiírtam! Már megbarátkozott azzal, hogy nem hordhat ilyet. Szerencsémre a másik divat is bejött neki. A kapucnis, kenguruzsebes normál vagy hosszított verzióban. A cicanacit is elkezdte kombinálni farmer rövidnacival.

Vásárolni együtt vásárolunk, mert nem minden esetben tudnám, hogy mi jó rá! Nem duci, de nem is cingár alkat. Olyan egészséges alkata van és nem mellesleg pubertás korban van már.

2020. nov. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!