Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten a bevásárlóközponto...

Budapesten a bevásárlóközpontok közül hol vannak jobb ruhaboltok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam shoppingolni,és tini létemre elég nehezen találok magamnak ruhákat. Hétköznapira gondolok, magasszárú nadrágokra, és felsokre, pulcsikra. És az olcsóság is cél, borzasztó hogy 4000-et elkérnek egy felsőért.

Nem muszáj a belvárosban, csak pesten nem igazán találtam semmit. Vagy ez nem számít mert mindenhol ugyanaz van? Vagy rossz időszakban keresek és mindig megújulnak?

Tudom hogy gagyi kérdés de tapasztalatlan vagyok:/



2020. szept. 18. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Arénaban elég nagy a választék. De árban is igen különbözőek az üzletek.
2020. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha sajnálsz 4000-t egy pulcsiért, akkor menj turizni.

Gondolj bele, mennyire lehet minőségi egy olyan pulcsi, ami csak 4000 és mégis benne van az anyag-munka-varrás-szállítási díj?

2020. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem pulcsikra sajnálok 4000-et, hanem a pólókra, azaz felsőkre. A pulcsikban van annyi anyag amiért érthető az ára, de a legtobb felső olyan vékony és egyszerű hogy az nem éri meg.
2020. szept. 19. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A h and m-ben szoktam látni 4 ezerért olyat, hogy 2 van egy csomagban, de ezek tényleg nagyon alap egyszínű cuccok.
2020. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Sinsay-t ajánlom (a nadrágok többsége 3-5 ezer forint, és már 1000 ft-ért is lehet venni pólókat. A pulóvereket is viszonylag olcsón meg lehet vásárolni)

Több budapesti plázában megtalálod.

Amit már írtak előttem, az a H&M, az is viszonylag olcsó.

2020. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sinsay

Bershka

Stradivarius

New Yorker

Tally Weijl


Ezeket az üzleteket tudom javasolni.

2020. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 30. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!