Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok igazán szép, nőies...

Hol tudok igazán szép, nőies pufi téli kabátot venni?

Figyelt kérdés
Vannak a mayo chix-es kabátok, de azok közül eléggé ormotlan a többség... és nem tetszik a nagy márka felírat. Olyan rég keresek olyan comb-középig érő, dekékon övvel elcsatolt, szép téli kabátot, de sehol nem találtam megfelelőt... amit találtam azok mind proli, giccses, vagy rossz szabású darabok voltak. Valakinek ötlete, hogy találhatnék ilyet?
2020. szept. 19. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
tavaly a tescoban találtam, combközép, pufis, öv van rajta, van egy szerintem elég menő gallérja és kék, de asszem volt más szín is. és nincs rajta felirat. .strasszkő, csilivili, csak egy sima, egyszerű szabású női kabát úgy különben. ja és meleg.
2020. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a Tescoban szép kabátok szoktak lenni. A Budmilnál is találtam már nagyon szép kabátot, az aboutyou webshopban is rengeteg a választék.
2020. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát... azoknak még olcsóbb hatásuk van mint a Mayo Chixnek.
2020. szept. 20. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem, bár én sem szeretem a Mayo Chixet. Az aboutyout is írtam, ott azért van választék. 500 000Ft-os kabátot is tudsz venni, olyan árban már akad olyan, ami még talán számodra is minőségi. Ezek szerint a 30 000Ft-os árkategória még ócskának számít számodra.
2020. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

A Mayo Chix cuccoknál a világon semminek nincs olcsóbb hatása.

A szép, nőies pufikabát kb egy oximoron.

Tényleg About Youn van nagy választék, de egy pufikabát soha nem lesz olyan elegáns, mint egy szövetkabát, akármilyen övet meg szőrpamacsokat raknak rá.

2020. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"A szép, nőies pufikabát kb egy oximoron."


Igen, tényleg közelít hozzá.... de én láttam igazán csajos, és szabású darabokat még régen a neten, csak azok kb 800 eurótól kezdődtek.


Utolsó köszi szépen, kicsi másabb fazonúakra gondoltam.

2020. szept. 20. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
6 Huuu, álom szép az a krémszínű kabát. Kár, hogy ilyen drága.
2020. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!