Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik fekete tapadós farmerben...

Illik fekete tapadós farmerben esküvőre menni?

Figyelt kérdés
Októberben esküvőre megyünk de fogalmam sincs hogy mit vegyek fel. A szoknya ki van zárva mivel azt nagyon utálom szóval én arra gondoltam hogy a fekete tapadós farmeremet veszem fel csak nem tudom hogy azt illik-e felvenni esküvőre.

2020. szept. 23. 16:45
 1/6 Banna97 ***** válasza:
84%

Szerintem nincs baj a nadrággal, de én egy esküvőre a farmert kicsit mezeinek tartom. Szűkszárú gatyából is már van olyan, ami kicsit szövet hatású, azt jobban ajánlanám


De egyébként ez ízlések és pofonok szerintem, van akinek belefér, van akinek nem:)

2020. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Attól is függ, mennyire közeli rokon a házasulandó. Ha távoli, akkor beleférhet hétköznapibb ruha is. Ha közeli, akkor illik kiöltözni.
2020. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Farmerben azért mégsem mennék. #1 jól írja, szűkszárú fekete szövetnadrág.
2020. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, milyen esküvő. Úgy értem hol lesz, mennyire lesz ,,ünnepélyes”, stb.

Szóval szerintem ha egy olyan esküvő ami csak azért van hogy legyen, bementek a terembe, ,,Igen? Igen!”, aztán mindenki mehet útjára, akkor felveheted. De ha valami nagyon csili-vili esküvő, akkor illik legalább egy szövetnadrágot felvenni, bár lehet oda még az is kevés.

2020. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
farmert esküvőre ne, nem egy elegáns viselet
2020. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Ok, szoknya nem játszik. De a szűk farmeren kívül ezerféle szabású, és anyagú nadrág van, ami sokkal elegánsabb lehet... Szűk farmer szerintem elég snassz...de hat te tudod. Esetleg kerdezz rá egy közeli ismerősödnél, aki szintén vendég, vagy netán a pár ismerőse, hogy mit ajánl.
2020. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!