Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bő boxeralsót van aki azért...

Bő boxeralsót van aki azért nem szereti mert zavarja hogy himbálózik benne?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 04:46
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Passzosabb farmerjaim vannak, ezért nem szeretem ahogy gyűrődik benne a boxer, plusz edzésen is jobban tart a passzos.
2020. szept. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%
Szeretem a szabadságérzetet amit bisztosít viszont nem használom ezt a fajtát mivel ha átkell öltözni valahol elég könnyen kikacsint a csomag
2020. szept. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a himbálódzás miatt nem szeretem. Fecskét hordok.
2020. szept. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
En se szeretem, jobb ami kicsit feszesebb de nem tulsagosan.
2020. szept. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fájdalmat okoz ha a zacsit nem tartja semmi.
2020. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
72%
Egyrészt himbálózik benne, minden lépésnél bevág a zacskóba, plusz ha meleg idő van ezerszer izzadtabb lent minden. Ez utobbit idén nyáron tapasztalhattam meg, amikor a fecskek ki voltak mosva es laza boxerban voltam, sokkal melegebben tart, izzadtabb volt minden...szoval hordja aki elvezi a dupla gatya hordasat.
2020. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én azért nem szeretem mert rövidnadrágot rövidnadrágra nem veszek fel.

Ilyen baromságot nem tudom milyen iq bajnok tervezett.

Maximum olaj törölgetésre jó.

2020. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja pont ezért utálom.


Szorosabb alsókat veszek fel inkább hogy legyen valami tartása a cuccnak.

2020. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Én pont ezért szeretem. Olyan, mintha nem lenne rajtam semmi, természetes érzés. Szűkebb farmerok alatt valóban el kell igazgatni, ez egy kis kellemetlenség.

A szűk alsókban érzem magam úgy, mintha be lennék zsugorfóliázva. Szorítja a pöcsömet.

De ez valószínű, hogy csak megszokás kérdése. Első pár napban furcsa érzés, aztán megszokja az ember bármelyikről vált bármelyikre. Abban pedig semmi meghökkentőt nem látok, ha az emberen két réteg ruha van, főleg ilyen kényes részen.

2020. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Emlékszem mikor először tértem át a laza fazonra. Akkor nagyon furcsa volt, hogy pl buszon állok és érzem, hogy szellősen lengedezik a szerszám. Nehezen szoktam meg, de aztán egy idő után annyira megszoktam, hogy mikor tapadóst vettem vissza az volt a furcsa.

De lányoktól is hallottam már ilyen sztorit tangával kapcsolatban: először nem volt kényelmes, fura volt, hogy bevág, de divatból hordták. Aztán annyira megszokták hogy ez lett a kényelmes és soha nem vennének fel másmilyet.

2021. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!