Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok, nagyon szeretek...

Fiú vagyok, nagyon szeretek harisnyákat hordani, inkább a nem áttetszőbbeket. Viszont nem merem felvállalni emberek között. Félek a véleményketől. Farmernadrág alá venném fel. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 18:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%

Szokj le róla. Beteges szokás.

Ha télen fázol a farmerban és zokniban,

van a férfiaknak való meleg alsó is.

Azt viseld.

Hagyj fel a "gender"-divat majmolásával. Ne hidd el,

hogy az abnormális, természetellenes a normális.

2020. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Ha nadrág alatt hordod és nem látja senki, akkor miért félsz bárki véleményétől? Én azt javaslom, hogy nyugodtan hordd, ha azt szereted.

A férfiaknak árult jégeralsó meg kábé egyenlő egy cicanadrággal, ami ugyebár valójában egy vastag harisnya, aminek nincsen lábfeje, szóval nem sokban tér el a női változattól... :)

2020. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

Ha szereted nyugodtan hordd. A ruháknak nincs nemük, senki nem mondhatja meg, hogy mit akarsz felvenni. Nem vagy beteg, ez teljesen normális. Természetesen veheted farmer alá is, mivel te döntöd el mit teszel.

Én is hosszabb, női pulcsikban járok, sokak szerint jól áll, meg a kezemet is kifelé szoktam tartani ilyen nagyon nőies pózban, senki nem szólt be még érte, a barátaim maradtak, tehát ha igaz barátok a legkevésbé se fogja őket érdekelni, hogy harisnyában vagy-e vagy nem.

2020. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Én férfiként néha hordok harisnyát, ha hideg van, mert fázós vagyok. Általában hosszúnadrág alá veszem fel, de volt már, hogy rövidnadrággal vettem fel egy vastag harisnyát (pl. biciklizéshez télen). A párom nem is furcsállotta, és szerintem senkinek fel sem tűnt az utcán.
2020. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Én is kedvelem a harisnyát, de nekem a fényes nylonharisnya jön be. Akár nadrág alatt, akár rövidnadrághoz is felhúzom. Nem vagyok már rég gátlásos, teljesen természetes módon hordom, hogy látszik is.

Szóval szolidabb harisnya sem gond. Én a leggingset is szeretem, mert olyan harisnya szerű.

2020. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%

Baszki harisnyás

Hány gyk fiókod van és hogy van annyi időd hogy saját magadnak válaszolgas?😂😂

2020. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha a kérdés igaz, és nem úgy van ahogy az utolsó írta!! Akkor válaszolok neked!

És mit nem mersz ezen felvállalni???

Félsz valakitől hogy még ver, vagy mi fene?

2020. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Bocs itt a többi!

Én férfiként télen mindig hordok harisnyanadrágot, miért, mert hideg van és fázik a lábam, ennyi, ja kb 20 éve!

Akinek nem tetszik az nem néz rám. k.rv@ra nem érdekel ilyen és más hasonló dolgokban mások véleménye. Hagy öltözzek már úgy ahogy nekem jó.

2020. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó is a harisnyás másik fiokrol
2020. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Jön az ősz, és ilyenkor ez a kérdés legalább 100-szor előkerül. És a válaszok aránya is hasonló. Hidd el sok férfi hord ilyen-olyan NŐI(!) harisnyanadrágot. Hord te is nyugodtan!
2020. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!