Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok segíteni Hogyan...

Tudnátok segíteni Hogyan tudnák visual kei-esen öltözködni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nagyon megtetszett maga a stílus! Aki jártas benne, és tudna ajánlani alap darabokat, öltözködési praktikákat, annak nagyon köszönöm^^UwU

2020. szept. 27. 15:03
 1/7 A kérdező kommentje:
plussz info: egy picit fiusabb lány vagyok, ugyhogy szoknyák kilőve!
2020. szept. 27. 15:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha klasszikus visual kei hajat vágatsz, be fognak nézni emonak. A legtöbb modern visual keis kicsit már máshogy néz ki.


Ráadásul az utcai divat meg a fellépő ruha más műfaj.



[link]

2020. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uuuh, értem.. Köszi a linket^^ én arra gondoltam, hogy a klasszikus visual kei stílusból beépíteni, pár nagyon jellemző darabot a ruhatáramba. De egyébként sötétebb gothosabb harajuku is nagyon tetszik.
2020. szept. 27. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aaaahhw! Köszönöm szépen^^
2020. szept. 27. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Összességében eléggé hasonlítanak a gothokra, hiszen ha úgy vesszük, a visual kei szubkultúra a japánok underground/alternatív zenei irányzatából fejlődött. Felettébb megdöbbentő, hogy náluk is van kis medieval fantasy-s és Robert Smith/Batcave hajas megjelenés is. A smink stílusa is eléggé hasonlít.

Külsőségekben az a különbség, hogy több színes ruhadarabot viselnek, illetve náluk még a neobarokk, neorokokó stílusú öltözködési irányzatok is mennek. Szóval, Goth oldalakon (Killstar, Punk Rave, Restyle) is nyugodtan körülnézhetsz. Néha van pár színes dolog is.

Egyszerű ruhadarabokat simán feldobhatsz csipke díszítéssel, de akár hímezhetsz is.

2020. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
arigatou, mindenkinek!
2020. szept. 29. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!