Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Shein megbizhato?

A Shein megbizhato?

Figyelt kérdés
allitolag feltori az adatokat valakivel fordult mar elo ilyen?

2020. szept. 27. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Inkább ne rendelj onnan, mert a legtöbb ázsia márka ruháit gyerekmunkával készítik (bár nyílván vannak fastfashion márkák is akik borzasztó körülmények között gyerekeket dolgoztatnak).
2020. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Én már rendeltem onnan, de vissza is küldtem mindent, mert olyan olcsó minőségű rongyokat küldtek, köze nem volt a képekhez. Hála Istennek gond nélkül visszakaptam a pénzt.

Olvastam már róluk rengeteg negatív véleményt is, hogy levették a kártyáról a pénzt de hosszú idő mire megjön az áru vagy ha visszaküldöd akkor az is sokára lesz feldolgozva... a customer service-ük pedig egy nagy nulla nem válaszolnak az embernek stb...

Habár én külföldön élek, ottaniak a vélemények, tapasztalatok is.

Én mégegyszer nem rendelnék onnan.

2020. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Árban és minőségben a sinsay-hez tudnám hasonlítani, az, hogy ez valakinek megfelel-e nyilván saját döntése mindenkinek. Bár most a forint elég gyenge, így nem biztos, hogy bármennyire is megéri.
2020. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!