Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Velúrbőr, drapp szoknyát...

Velúrbőr, drapp szoknyát hogyan lehet tisztítani?

Figyelt kérdés

Egy meggondolatlan vétel volt, impulzusvásárlás, végig sem gondoltam, hogy miként fogom tisztítani, tisztíttatni, de amikor megláttam, nagyon megtetszett. Elegáns is, de nem alkalmi, így őszi időben hétköznapi viselet. 1-2 hordás után mindig tisztítóba kell vinni? Mert azért csak-csak elpiszkolódik.

Eddig nem volt ilyen nekem, csak bőrkabát, bőrcipő..de ahhoz megvan az ápolási rutin, de ez gobdolom, teljesen más eljárást kíván. Picit elbizonytalanít, hogy nem jó vétel volt ez így.

Akik viselnek ilyet, hogy oldjátok meg?

Kőszönöm az ötleteket!



#tisztítás #bőrruházat #bőrszoknya #Bőr viselet #Bőr ruházat tisztítás
2020. szept. 28. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak tisztítóban lehet tisztítani, de nem kell túl gyakran. Használat után alaposan ki kell szellöztetni, egy-két hordás alatt azért nem lesz piszkos. (Vagy ha igen, akkor tanulj meg vigyázni a ruháidra!)
2020. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szerencsére tudok vigyázni a ruháimra, csak tömegközlekedve járok dolgozni, ahol azért ide oda utazgatva elkerülhetetlen, hogy ne érjek semmihez, másrészről a munkavégzés alatt is történhet bármi.

Igen, köszi, a tisztítóra gondoltam én is, de akkor jó, ha nem kell olyan sűrűn.

Ott amúgy mivel tisztítják a bőr ruházati termékeket?

2020. szept. 28. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A bör ruhafélék tisztítása igen bonyolult eljárás, mert vízzel nem lehet, csak speciális vegyszerekkel és sok esetben valamennyire utánszinezésre is szükség van.

Ha otthon próbálkozol vele, akkor majdnem 100%, hogy tönkremegy!

2020. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eszembe sem jutott az itthini tisztítás, pusztán kíváncsiság volt.

A szövetkabátomat is vegyileg tisztítják, plusz gőzölik, így szezonra mindig tiszták frissek, csak ez nem heti rendszerű, szerencsére, mert jól megkérik az árát. :)

Amúgy a bőr ruházatot mindig csodáltam, de a cipő, kabát, táska, deréköv viselésén tovább még nem jutottam, de ez a szoknya olyan szerelem volt első látásra, de gondolkodni később kezdtem 😃

Köszönöm a tanácsod!

2020. szept. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!