Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel/Hogyan ápoljak egy...

Mivel/Hogyan ápoljak egy Tisza cipőt? Elsősorban a bőr felületét!

Figyelt kérdés
Van egy 4-5 éves (de nagyon jó állapotú) tisza lábbelim! Kutya baja, azt leszámítva, hogy szeretném ha kicsit "egészségesebben" nézne ki! Mivel tudnám leápolni (mert kicsit fel van repedezve itt ott)! Gondolom nem fekete cipő bokszot kell vegyek, az erre nem megfelelő! Linkelek is, hogy milyen csukáról lenne szó: [link]
2010. aug. 7. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A velúrt semmiképpen sem pasztával kéne. Arra vannak jó kis impregnáló/ápoló spray-k. Egyébként szerintem az egészet le kéne fújni színtelen spray-vel aztán kész... :D
2010. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kizárólag a Tiszánál,a Tiszában lehet lemosni!Ha ezen túl vagy akkor tiszta :) lesz.Ezután jobban látod a repedéseket itt-ott,és eldöntöd,hogy többet ilyen csukát nem veszel.
2010. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes hozzászólást! Ezentúl is Tiszát fogok venni, 5ev után is vállalható és szép cipő! Rengeteget hordtam, és hordom most is! Mondj nekem egy olyat ami kínai japán vietnami vállalható xar és 1evnel tovább bírja, ja és nem rohad bele a lábad! Csá
2010. aug. 9. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!