Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kabátról?

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 29. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyuggeres
2020. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mintha legalább 2 számmal nagyobb lenne a csávónak, mint a saját mérete. Oké, hogy a bő, formátlan szabás nagy divat. De az ujja is lelóg.

Csúnya. Mintha egy zsák lenne. Ha már szövetkabát, akkor legyen elegánsabb, valóban jól szabott.

Na, meg ennyi pénzért. 100-200 ezer között nagyon jó szövetkabátok vannak férfiruha üzletekben. Amik ki is néznek valahogy, nem egy formátlan zsák csak.

2020. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Esetleg írhatnátok alternatívát, konkrét kabátot vagy akár csak márkát...

Persze csak ha tudtok.

2020. szept. 29. 12:00
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Férfiruha üzletekben nézelődj, ha egy igazi szövetkabátot szeretnél, mint pl. a Griff, Bono.

De ha valami vékonyabb, őszi divatkabátot, akkor az van sok multiláncnál is.

2020. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
2. világháború idején hordtak ilyet kb.
2020. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem szép, de hát ízlések és pofonok.
2020. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazán tetszik.

Amúgy szerintem, ha kialakult a stílusod és testalkatod érdemes egyet varratni. Az pont olyan fazonú lesz, pont annyira lesz meleg, pont ott lesz rajta zseb, gomb, cipzár stb. Nem olcsó, de "tökéletes". Én pár éve varrattam.

2020. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Utolsó, Te hol varratál és milyen típusút?

Mennyibe került?


Köszi ha valamelyikre válaszolsz!

2020. szept. 29. 23:23
 9/9 anonim ***** válasza:
(7) Pest melletti kisváros, 3-4 évvel ezelőtt olyan 30e volt a munkadíj és kiegészítők (bélés, cipzárok). A szövetre nem emlékszem, talán 2.5-3méter anyag kell, így nézelődj (bizonytalan vagyok, de az első szövetboltban megmondják kb-ra, a varrónő pedig pontosan) Métere 4-5e-től a csillagos ég. Pesten már akkor is 80e munkadíjat is mondtak. Nem szoktam varratni, ez az egy alkalom volt eddig.
2020. szept. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!