Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme téli cipőt venni...

Van értelme téli cipőt venni pestre?

Figyelt kérdés

Sima edzőcipőkben járok általában télen nyáron, tavaly vettem egy bakancsot de kb 2x volt a lábamon, mert kényelmetlen, és rossz benne vezetni.


Nézegettem ezt a csukát, erről mi a véleményetek? Felesleges pestre?

[link]


Illetve akinek hasonló van, milyen ezekben vezetni?



2020. okt. 1. 11:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

az igazsághoz hozzátartozik, hogy adidas superstart hordok, és annak azért vastag talpa van, + bőrből van.


Szóval nem ilyen futócipőt

2020. okt. 1. 12:59
 12/20 A kérdező kommentje:

amúgy aki tud ilyen téliesített sportcipőt, az linkeljen már párat :)


Max 30k-ig.

2020. okt. 1. 13:04
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amit linkeltél jó, mert alakra hasonlít a sportcipőkhöz (én hiába szeretem az olyan bakancsot amit linkeltél, vezetni én se vezetek benne), de ha nem vagy különösebben fázós, meg van egy szeretett cipőtípusod, én vennék bele egy vastagabb talpbetétet (vannak külön téliek is), meg befújnám imrpegnálóval, aztán kész (én nem csinálok ilyet mert nagyon könnyen megfázok, de van akinél működik)
2020. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2020. okt. 1. 14:26
 15/20 anonim ***** válasza:
Bőrből készült sport cipő simán elég nincsis tél
2020. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15 én is így vagyok vele.


Bakancs, hótaposó meg ilyenek elhiszem, hogy kellettek, amikor gyerek voltam emlékszem rájuk :D..

2020. okt. 1. 17:02
 17/20 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy jókat nevettem a válaszokon, szétszívtátok a vérét szegény kérdezőnek, értem, hogy hova akart kilyukadni. Tényleg nagyon hamar eltakarítják az utakat és/vagy a forgalom hordja el a havat. Ugyanez a járdán is. Szerintem is elég lehet egy vastagabb, magasszárú cipő. Vansnek, DC-nek nagyon jók vannak és kényelmesek is, bár nem tudom mennyire stílusod
2020. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*vastagabb, magasszárú edzőcipő
2020. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egy Adidas Superstaral meg egy vastagabb zoknival simán ki lehet húzni a telet.

Nekem szakadó esőben se ázik be

2020. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam pár éve, hogy BP-re fölösleges rendes téli cipő, két pár őszi bokacsizmában nyomtam végig a telet, tök oké volt hőmérséklet szempontjából, viszont az első havazáskor a belvárosban a díszkő burkolaton akkorát csúsztam, hogy eltört az arccsontom. Pedig annak a csizmámnak a talpa sem volt teljesen sima, de azóta télen igazi téli cipőt hordok.
2020. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!