Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi alkalmi ruhátok van...

Mennyi alkalmi ruhátok van otthon, amit hordtok is? Gondolok kosztümre, egyberuha, blúz?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi
2020. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok, munkám miatt sok blúzom szoknyám van. Van pár alkalmi egyrészes ruhám is, csak saja jelenleg nincs hova felvenni őket.
2020. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajna, én is így vagyok vele kedves kettes! Vannak, de indokolatlanul... Pedig jó lenne néha felvenni valahová! :)
2020. okt. 3. 09:34
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem sok. Kosztümöm meg blúzom van több, munkához gyakran kell. Viszont elegáns ruhám az talán 1-2 van csak, mert nem vagyok nagy ruhás. Elegáns szoknyám meg egy sincs.

Mondjuk én egy elegánsabb nadrágot, vagy a kosztümöt/blézert is simán felveszek hétköznapra egy pólóval, garbóval meg edzőcipővel vagy bakanccsal. Nem nagyon szoktam olyan dolgokat venni, amit csak egyféleképpen viselnék.

2020. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Ilyen tipikusan alkalmi, mint a koktélruha összesen nulla. Nincsenek ilyen alkalmak az életemben, ahova ilyesmit kell hordani.Vannak egyszerűbb fekete vagy csipkés egyberuháim, amiket egy blézerrel (1 db van abból is) fel tudok venni pl. konferenciára. Illetve van 1 rövid ujjú fehér blúzom amit anno az államvizsgámon hordtam először és utoljára, meg egy csipkeujjú fekete ingem amikben kb. 5 alkalommal vizsgáztam. Meg talán 2 blúzom van ami hivatalos esemény kompatibilis, egy ujjatlan és egy puffos rövid ujjú fényes fekete.
2020. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
kb évszakonként 1 - ha még rám megy...
2023. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!