Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú fürdőruhát...

Milyen típusú fürdőruhát ajánlotok? (lányok és fiúktól is kérdem)

Figyelt kérdés

Az a gond hogy elég lapos vagyok és semmilyen bikinifelső nem áll jól, amiben nincs szivacs az kihangsúlyozza hogy nincs mit takarni, amiben van azmeg nagyon furán áll,a szivacstól olyan mintha zoknit tömtem volna alá.

Ennek ellenére melyik az amelyik típus elfogadható szerintetek?

háromszögű felsőrész, csík formájú, elöl megcsavart,középen megkötős, stb?


2010. aug. 7. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem az elől megcsavart nagyítja egy kicsit. de milyen szivacsosat próbáltál eddig? kivehetőset vagy olyat ami "bele van építve"? mert szerintem a beleépített nem olyan mintha zokni lenne benne.
2010. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kivehetőset meg beépítettet is

az a baj hogy ezeknek adnak egy formát de hiába legkisebb,aztis kikell tölteni főleg felül merthát hanem olyan rondán visszanyomódik a bőr felé,tényleg ilyen bedugott zoknigombolyag hatás...

2010. aug. 7. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:

ismerem a problémádat

[link]

szerintem háromszögeset csak abban az esetben, ha vannak a felületén vmi fodrok vagy ilyesmi, az optikailag nagyít, de egyébként olyan stílust ajánlok mint a linkelt képen a jobb felső, vagy a pöttyös alul, lehet kapni nagyon vékony szivacsréteggel és ebben nincs az a zokni hatás :) és lehetőleg valami színeset és vidámat vegyél :)

2010. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

még az a nagyon rózsaszín stílusa is tetszik, csak nem rózsaszínben venném mondjuk:D

lehet hogy az megoldás lenne ami tényleg ilyen pántnélküli,vékony szivacsos, viszont középen nincs összefogva-megcsavarva, max kicsit összehúzva és ottis megmarad széles..talán..:D

köszi a válaszokat=)

2010. aug. 7. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyen van, csak más színben :) kényelmes mert nem csúszkál a szivacs, nincs idióta kitömött érzésed + zoknihatás és ha jól érzed magad benne te is megszépülsz és midenki lesz*rja, hogy mekkora melled :)


2.válaszoló

2010. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kismellű csajokon az a fürdőruha felső a new yorkeres amit belinkeltek tényleg tökéletesen áll!
2010. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi !
2010. aug. 9. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!