Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj, ha valaki melltartó...

Miért baj, ha valaki melltartóból készült maszkot hord?

Figyelt kérdés

Voltak itthon melltartóim, amikor nem hordok mert valami baj van velük, kijött a merevítő vagy egyszerűen nem voltak kényelmesek.


Többől is csináltam maszkot.


A múltkor arra lettem figyelmes,hogy a pénztárnál mögöttem mondták, "te ez a nő előttünk melltartót hord az arcán".



2020. okt. 5. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Azt hordd, amit jónak látsz. A magyar mentalitás már csak ilyen. Az USA-ban, -de akár kevésbé nyugatra- lehetne pelenka is a fejeden, azt se kommentálná senki.
2020. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem arra lett tervezve, én azokat sem értem akik ugyanígy régi pólókból készítenek maszkot. Ezeknek semmi értelme nincs, pláne, hogy a melltartó határozottan látszik, hogy mi volt előző életében.
2020. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Miért lenne baj?

Ez már nem a védekezésről szól hanem egy újabb úri hóbortról.

És hogy miért írom ezt? Mert anno mindenki a minősített valóban védelmet nyújtó maszkokat kereste, most meg már a ruhájukhoz stílusukhoz menőket preferálják...

2020. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Igen, az igaz, hogy az ilyen sk. maszkok csak arra jók, hogy a környezetedet megvédd, ha esetleg beteg vagy, de Téged nem fog védeni attól, aki nem hord legalább ugyanilyen hatásfokút.
2020. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Na ilyen esettel még soha nem találkoztam :D
2020. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de én is megnéznélek egy melltartóval a fejeden.😂
2020. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát most na... :D Értem én, hogy a funkciót ellátja és lehet vastagabb is, mint egy mezei textilmax, de télen sem húzunk alsónadrágot sapka helyett a fejünkre, vagy a fülünkre zoknit fülvédő helyett. :D
2020. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Én is mosolyognék rajta, de végülis a te dolgod. Bajnak sem baj.
2020. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha a szakdt farmer elfér a ruhatárban akkor ezzel mi lenne a baj?
2020. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Na 4-es, ez tökéletesen igaz a sebészi maszkra is. Az FFP3 egyedül az, ami téged is véd.
2020. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!