Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen vagy ehez hasonló cipőt...

Ilyen vagy ehez hasonló cipőt be tudok szerezni olcsóbban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ha igen hol?



2020. okt. 12. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mihez képest olcsóbban? Mennyibe kerül amúgy? Úgy mindjárt könnyebb lenne bármit is mondani.
2020. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom az eredeti ára 125-150 € között van de én olyat szeretnék ami eléggé hasonlít rá és max 20 de nagyon max 20
2020. okt. 12. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az Altercorenál érdemes körbenézni, jó minőségű cipőket gyártanak, valódi bőrből, tényleg időtálló darabok, megérik az árukat. Több hasonló fazonjuk is van, nézegesd meg őket, hátha találsz olyat, ami jobban tetszik.

Egyébként én nem ecipőről hanem metalshopról, vagy az eredeti oldalukról szoktam rendelni, mert az ecipő csak nagyon kevés fazont tart tőlük sajnos. Belinkelem azokat is, hátha itt megtalálod amit keresel.


[link]


[link]


Első voltam. :)

2020. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!