Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet az oka hogy minden...

Mi lehet az oka hogy minden nadrágot csak derékszíjjal tudok hordani?Vagy direkt így gyártják őket?

Figyelt kérdés
Van itthon vagy 8 farmernadrágom és egyiket sem tudom öv nélkül hordani.Leesnek rólam,pedig mindegyik jó rám.Felpróbálom mindig mielőtt megveszem.Nem kicsi,nem nagy,pont jó.De mégis kell mindegyikhez az öv.Ja és egy öv nálam max.fél évig bírja,tehát vehetek fél évente új övet.Igaz,kínaiba szoktam venni 1000-1500 ért.De azért bírhatná tovább.30/F vagyok amúgy.

2020. okt. 13. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ha öv kell hogy ne csuszkaljon akkor derékbe nagy rád akkor is ha felprobalasnal nem ugy erzed
2020. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Egy 1000-1500 forintos kínai öv ennyit tud. Szánj rá többet, vegyél rendeset és ki fogja bírni 10 évig is.


Ami meg a nadrágokat illeti, Hordás közben azért még a farmerok is alakulnak. Pláne, ha nem tiszta pamut anyagú, hanem kevert szálas.

2020. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert egyenes a derekuk, nem formára igazított. Ha van derekad, nem egyvonalban van a csípőddel, akkor a deréknál mindig eláll és öv kell. Meg ahogy mozgunk, akkor is elmozdul öv nélkül.
2020. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én meg azt nem értem, akik öv nélkül tudják hordani.
2020. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az öv téma nem is kérdéses, annyi pénzért nem értem mit szeretnél többet kapni. A nadrág pedig ahogy már írták is nem mindegy, hogy milyen a testfelépítésed illetve mozgás közben az is elmozdul.
2020. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
húgom se tud öv nélkül farmert hordani. neki ilyen a formája, széles a csípője de vékony a dereka. ami jó a derekára az kicsi a csípőjére, de ami jó a csípőjére az nagy a derekára.
2020. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfinál szerintem ez nem ritka, ha nem keskenyebb a derekad a csípődnél nyilván nem marad ott magától a naci. Max a rugalmas anyagú és kicsit feszül..
2020. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!