Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Klaudia rendelés IG oldallal...

Klaudia rendelés IG oldallal kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 23:18
 1/2 anonim válasza:

Párszor rendeltem tőle, ami készleten levő termék volt...de feliratkozásnál mindig el van maradva. Hol válaszol, hol nem.

Nekem nincs indíttatásom örökké "kopogtatni" nála, hogy vegye észre a rendelésem XD

Úgyhogy hanyagoltam.

De ahogy elnézem a kommenteket sokan jelzik, hogy írtak, aztán nem reagált. Tehát nem egyedüli eset az enyém.

A másik, meg jó minőségűként kínálja a dolgait, közben meg egyik táska cipzára szétjött folyamatosan, amit rendeltem. Óra is hamar elromlott. Nem éri meg egyáltalán.

2020. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon nincs képbe sokszor, hol elromlik a laptopja, hol lelkibaja van. Ezzel takarózik.Sokszor azt se tudja hányadikán van elseje. Folyamat osztja meg, hogy lehet feliratkozni hozzá. Aztán fényévente észreveszi, hogy kéne válaszolni is.:)))

De szerintem most mégjobban elvan úszva az e-mail-ekkel, mióta egy pénzes palit összeszedett magának, meg ugye most jön a gyerek is, úgyhogy felejtős.

Amúgy meg a cuccai se jó minőségűek.

2020. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!