Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennyire rossz a minőség a...

Ennyire rossz a minőség a Sinsay-ben?

Figyelt kérdés
Nagyon szép termékeket kaptam, nagyon kedvező áron. Online rendeltem, minden rendben volt. DE! Arra kellett rájönnöm, hogy sajnos nagyon nem tartósak. Rendeltem 2 leggings-t. Egy szürkét, és egy feketét, egy fehér karórát, egy rózsaszín táskát, illetve egy csíkos overált. A két leggings egy hét alatt kiszakadt, mind a kettó a fenekemnél. De csak ilyen pici lyuk lett rajta. Gondoltam majd hosszabb pólóval felveszem. Aztán a térdénél is elszakadt a fekete. Úgyhogy kidobtam. Következett a múlthéten a karóra, felhúztam a bőrkabátomat és szétpattant darabokra. Majd próbáltam összerakni, de az egyik kis pöcök nem lett meg, úgyhogy nem tudom hordani. A táskámon meg ma vettem észre, hogy kicsit felpattant a bőr. Meg a cipzár mellett állnak ki a cérnák. Az overál meg előbb-utóbb kiszakad. Sajnos az nagyon vékony anyagú, és nem valami minőségi. :((( 16ezret fizettem+ szállítás. Többet nem rendelek tőlük. 3 hónapja vannak meg a cuccok.
2020. okt. 15. 16:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Szállítási költség nem volt! Elnézést, most jut az eszembe, direkt ezért rendeltem 15 felett. :)
2020. okt. 15. 16:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég silány valóban, de ha olcsó volt, akkor ne is várj mást. Tudod olcsó húsnak híg a leve.

Nekem is van onnan pár cuccom, de nem onnan öltözködöm tetőtől talpig, mert akkor 2 havonta kéne ruhatárat újítanom. A cipőktől falnak megyek, mindig megnézem őket, de végül nem veszek, mert látszik hogy papírből van kb és a ragasztás 2 hordás után engedne.

Egy-egy felső még oké, meg pár laza cucc, de alapdarabokat érdemes kicsit drágábban máshol venni.

2020. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem onnan öltözködöm, csak láttam milyen olcsó gondoltam kipróbálom. De szerintem inkább drágábban fogok ruhákat venni , mint hogy kidobáljam a pénzt az ablakon.
2020. okt. 15. 16:56
 4/10 Lena7 ***** válasza:
100%

Én leggins-t már azért nem hordok mert nem találok már olyat, ami pár hordás után ne menne szét.


Én a sinsay-ből pólókat szoktam venni, meg nadrágot.

Szerintem a farmernadrágok egész jól bírják a többi fast fashion üzlethez képest. A pólók tökéletes állapotban vannak úgy, hogy már jó 1 éve hordom őket.


Egyedül a pihe puha pulcsikban csalódtam.


Azok azonnal kibolyhosodnak

2020. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Farmernacik, ruhaim, táskám is van onnan. Nekem nincs veluk gondom.
2020. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem kötött pulcsijaim vannak onnan, nincs velük bajom, ey éve megvannak és még hordhatók. meg egy nyomot mintás pólóm, az is féléves lassan, heti használatban, de nem kopik még a mintája.
2020. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pólót, meg pulcsit nem vettem onnan. Majd lehet nézek egyet, egy utolsó próba gyanánt.
2020. okt. 15. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy írta is már más előttem olcsó húsnak híg a leve, olcsó silány minőségű Kínai dolgokat árulnak, én ezért nem is kísérletezek velük.
2020. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Évek óta onnan vásárolok, az egész ruhatáram a Sinsay-ből van, még semmit se kellett kidobnom. A 2500 forintos farmereim tartósabbak mint a régebben máshonnan vett drágábbak :)
2020. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy az, annyi pénzért. Gondolom ezeket is valami szerencsétlen bangladesiek varrhatják össze éhbérért a koszban, nagy minőséget nem szabad várni ezektől a márkáktól.
2020. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!