Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 3.5UK cipőméret miért 23.1...

3.5UK cipőméret miért 23.1 centi és EU-ban 35.5ös méret?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mai nap megjött angliából a Nike Airforce Under Construction nevű cipőm.

Gyerek méret, mert pici a lábam

3.5-ös, ami 23centi az én lábam pedig 21. És 35.5ös EU szerint ez a méret. MÉG IS baby cipőt kaptam. Nem értem. Minden netes átváltó szerint 35-6os EUban ez a méret.. ők rontották el vagy mi vagyunk a buták?xd footasylumról rendeltem. Válaszokat előre köszi.

A másik hogy ez 9-10munkanap alatt jött meg. Ha visszaküldöm a pénzt mennyi idő alatt kapom vissza? Mert akkor vennék máshol másikat... sajnálom nagyon mert ezt a cipőt itthon nem lehet kapni és álmom lett volna..

L17


2020. okt. 15. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Air Force-ok általában mindig nagyobbak mint a megadott méret, hosszú a belsőtalpuk nagyon, nekem is mindig kisebbet kell vennem belőlük. 15 napon belül kell vissza utalniuk a pénzt.
2020. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az, hanem egy pici baba cipot kaptam, az elvileg UK3.5 ami ugyvan irva hogy 35-6os EU-ban. És az a kerdes hogy mi rontottuk el rendelest vagy ok kuldtek rossz cipot??
2020. okt. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!