Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nagy lett a cipő Deichmannb...

Ha nagy lett a cipő Deichmannból, visszaadják a pénzt?

Figyelt kérdés
Igazából nekem az is jó lenne, ha egyel kisebbre cserélnék, de sajnos abban a Deichmannban ahol vettem, ott már elfogyott a kisebb. Nem adják vissza a pénzt ugye? És csak ugyanabba a deichmannba lehet visszavinni ahol vettem?
2020. okt. 18. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni. Érdemes lett volna felpróbálni, mielőtt megveszed.
2020. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felpróbáltam, a boltban jónak tűnt. Mondjuk siettem eléggé. De aztán amikor másnap felvettem már egyértelmű volt, hogy nagy.
2020. okt. 18. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Törvényi kötelezettségük nincs a cserére, de sok bolt mégis megteszi.

Menj vissza és kérdezd neg. Ha nekik nincs méret, áthozatják egy másik boltjukból.

2020. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi netről szoktunk rendelni, kérdés nélkül vissza veszik utána bármelyik üzletükbe.

Személyes vásárlásnál nem tudom mennyire másabb, mert akkor ugye látom a lábamon és ha nem jó, akkor meg se veszem. Vissza meg akkor szoktam csak vinni, mikor már szétment és még garanciás.

Elvileg vissza kellene így is venni, de gyakorlatban még nem próbáltam. Bemész, rákèrdezel, pofán nem csapnak érte, azt garantálom.

2020. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!