Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Velemeny arrol ha egy lány...

Velemeny arrol ha egy lány olyan felsőben van, amiben kilátszik a kulcscsonja/válla, szexi vagy közömbös?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 19:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Legyszi indokoljatok is meg
2020. okt. 19. 19:11
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha ezt 50 évvel ezelőtt kérdezed, megértem.

De manapság mindenki úgy mászkál, hogy alig van rajta ruha. Nem halálosan mindegy, hogy kilátszik-e a vállad, vagy sem?

2020. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Szexi.

Indoklás: általánosságban is igaz, hogy szexis, ha egy ruhadarab a kategóriája átlagához képest többet mutat (pl. egy felső szabadon hagy valamennyit a vállból vagy a derék környékéből).

Másrészt a nyak és a vállak egy finom, formás, csókolásra csábító tájék. Emellett többnyire különösebb erőfeszítés nélkül is vonzó (ellentétben pl. a hassal, amit sokkal több energia jó karban tartani és jóval kevesebb nőnek van olyan szinten, hogy érdemes legyen villantani belőle).

2020. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Ilyen az egyik lány az alattam lévő osztályban

Ősszel,topban,hasa kilátszik

És egyszer egy ünnepségen olyan ÜNNEPI ruha volt rajta ami fehér volt és az is csak hastop volt és arra volt egy átlátszó ing


Engem ez a viselkedés idegesit

Oké eltudom fogadmi,normális lámyok is szoktak ilyet hordani,én is szoktam,de akkor is,tudom hogy ez a bizonyos csaj miert csinálja és ez nem tetszik..

2020. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal ízlésesebben vonzó mint egy nagyon rövid szoknya vagy egy nagyon mély dekoltázs, de sok függ attól is, hogy ki hogy viseli. Ahhoz hogy valaki valóban vonzó legyen, nem elég a ruha :)
2020. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Miert kellett lepontozni?

Tényleg van egy k.a làny az osztályumk alatt


Tudom hogy nem mindenki ilyen,ő az

Leirtam a véleményem

(Nem csak én vélekedek igy)

2020. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
azért lettél lepontozva, mert valószínűleg senkit nem érdekel, hogy mennyire utálod azt a lányt az alattad levő osztályban
2020. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszoltam,leirtam a véleményem arrol a lámyrol akimilyem ruhákban jár

Az volt a kerdes hogy !i a velenyunk az ilyen ruhákrol

2020. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem a kérdésre válaszoltál, mert a kérdés nem arra a konkrét lányra vonatkozott. mintegy mellékesen megemlítetted, hogy normális lányok is vesznek fel ilyeneket, sőt te magad is. miért nem azt fejtetted ki, hogy egy normális lányon milyennek találod az ilyen ruhát?
2020. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!