Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az őszinte véleményetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az őszinte véleményetek az ilyen alakról?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy nem tetszem a férfiaknak. Most az arcot hagyjuk azzal nem tudok nagyon mit kezdeni de a testalkatomról nem tudok kitől véleményt kérni, ezért gondoltam itt demonstrálom egy képpel az arányaimat. Nem én vagyok a képen természetesen de a mellem, derekam, hasam, csípőm egy az egyben ilyen. Annyi a különbség köztem és a képen lévő közt, hogy hosszabbak a lábaim, de most nem ez a lényeg, hanem hogy aránytalan vagyok úgy érzem de mondjátok meg ti a képen lévő nőről, mit gondoltok róla.

[link]


23 éves vagyok, 163 cm, 53 kg és igen ez a nő többnek néz ki de mondom ugyanilyen a felső testem, csípőm csak a lábaim hosszabbak. Kiváncsi vagyok a vélemenyetekre erről az alakról, korod írd le ha lehet, köszönöm előre is.



2020. okt. 18. 00:46
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2020. okt. 18. 00:46
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Le kell adni néhány kilót, és jó lesz az. De így sem rossz.
2020. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Ezt az alkatot sok férfi szereti,ne aggódj.
2020. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%

exem hasonló volt, csak feszesebb, kisebb pocakkal

imádtam az alkatát, pedig nekem a nagyon husis ami a legjobban bejön

a tenyérnyi melleit, nagyobb popsiját, vastagabb combjait, hasát (miután szedett fel oda is!) mind imádtam!


27F

2020. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Őszinte leszek, én az ilyen alkatú csajokat is szívesen meg...

A természetessége nekem bejön, izgalmas...

F/34

2020. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Sportolnod kellene, mert ez nő a képen nagyon anyukás minden téren.

A te számaiddal nem ilyennek kellene lenned, és a legtöbb lány nem is így néz ki.

2020. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vagy megelégedve magaddal hogy akarsz tetszeni másoknak ?


Sporttal és normális étkezéssel nagyon hamar meg lehet ám változni, és amit most aránytalannak látsz magadon pont ott leszel a legformásabb. Tudom mert a melleket leszámítva én is jártam kb hasonló cipőben pár éve.

2020. okt. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az a vicces egyébként hogy azt mondják sovány vagyok, mert hát az van, hogy alig van fenekem és vékonyak a lábaim, de közbe meg a felsőtestem meg ilyen és nem nagyon szeretnék leadni kilókat mert így is hát alig van mellem. :(
2020. okt. 18. 00:55
 9/28 anonim ***** válasza:
46%

Hosszabb távon nem tudom mi lenne, de mocskosul szétk..rnálak az biztos ;)

Elég őszinte volt? :)

2020. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Nincs baj vele
2020. okt. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!