Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hord valaki Mayo Chix kabátot?

Hord valaki Mayo Chix kabátot?

Figyelt kérdés

Fazont es szint is irjatok:)

a nem hordok mert ... stb. valaszokat nem kérek.9



2020. okt. 19. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rózsaszín, műszőrme. Nem szeretem a Mayo Chixet, de ez olyan szép volt hogy nem lehetett otthagyni :D A kabátok egyébként tényleg nem szoktak rosszak lenni, de a ruhák elég rossz minőségűek, nekem mindig olyan piacos hatásúak.
2020. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen, de már megbántam, hogy ezt választottam.

Egy fekete, derék alá érő, pufi kabát övvel, szőrmével.

Nem érte meg az árát, eladó beszélt rá csak, meg olyan kényszerhelyzet volt tavaly, mert nagyon kevés helyen lehet 34-es (XS) kabátot kapni.

2020. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem egy ugyanilyen Mayo Chix Lora kabim van, és egyszerűen imádom. :)


[link]


Jó vastag, ebből még nem sajnálták a töltést, hosszú, majdnem térd alá ér nekem, és jó magas a nyaka, teljesen becipzározva még sál sem kell hozzá.

2020. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ :)
2020. okt. 20. 21:33
 5/7 anonim válasza:
Milyen a méretezésük ezeknek a kabátoknak,bocsi hogy ide pofátlankodom. M méret vagyok,akkor ebből is jó lehet az M méret vagy inkább L?
2021. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én m-l vagyok de xl szoktam venni hogy alá tudjak kényelmesen öltözni
2021. máj. 9. 05:51
 7/7 anonim válasza:
Hát én S-M kabátból van S is ami jó rám. De minden másból inkább M. Ezért vagyok tanácstalan. Nem tudom a mayo milyen,a my77 ből M es rucik kicsik rám pl.:D mell bőségem körben 92 de nem a nagy cicik miatt,mert az nincs. :D szülés után kicsit szélesedtem..
2021. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!