Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen melyik alternatívát...

Télen melyik alternatívát választanátok ruha vagy szoknya alá? Harisnyát vagy legginset?

Figyelt kérdés
A harisnya olyan vastag, hogy nem látszik át, tehát egybefüggő fekete, nem az az áttetsző nylon, de a fenekén lévő két varrásvonal miatt elég kényelmetlen, meg a dereka miatt is. Kényelmesebb lenne a fekete leggings, viszont ezen meg nagyon látszik, hogy nem is harisnya. Vékonyabb harisnya vagy más színű harisnya nem jöhet szóba, mert csak a fekete illik ahhoz a két szoknyámhoz meg 1 ruhámhoz ami van, meg felsőrészt is könnyebb hozzá így választani.

2020. okt. 22. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én têlen két pamutharisnyát hordok egymás fölött. Tezenisben vettem viszonylag elviselhető harisnyákat, bár abban is van egy jó adag műszál.ha valaki jobbat tud ajánlani, szóljon.
2020. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
tudom hogy kényelmetlen a hari viselése (én nap mint nap szenvedek tőle), de azt mondanám, hogy szoknyához csak az illik. leggings és cicanaci felejtős.
2021. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Vekony futonadrag. Plusz egy ruha,amit beturok az erre ravett hosszunadragba.
2021. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leggings kb ugyanaz mint a harisnya, csak annak nincs lábfeje. Ha olyan a cipő, amiből nem látszik ki a vége, akkor senki meg nem mondja, h az leggings vagy harisnya. Mondjuk én pont ezért vagyok inkább harisnyapárti, mert az kompletten az egész lábat melegíti, nem kell még külön zoknit felvenni stb. Én télen nagy hidegben úgy szoktam, h vastag (80DEN-től felfelé) harisnyát veszek szoknyához. Vagy, ha ez nem elég, akkor veszek még fel alá egy vékonyat is, h meglegyen a két réteg. Egy jó vastag harisnya szerintem többet ér télen mint egy nadrág, inkább az szokott vele a bajom lenni, h ha bemegyek egy fűtött helységbe (pl iroda), akkor nagyon melegem van benne... 32/N
2021. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!