Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Márkás cipő kikezdi a lábamat?

Márkás cipő kikezdi a lábamat?

Figyelt kérdés
Vettem a héten egy Nike cipőt. A méret jó, de sajnos a cipő mind a 2 lábamat kikezdte :( Nem a sarkamat hanem oldalt ahol van egy csont is. Kicsit hólyagos is lett :( Van egy Fehér Adidas cipőm, szintúgy ugyanakkora mérettel, de az nem kezdte ki a lábamat. Ez miért lehet? Én azt hittem csak a nem márkás cipők kezdik ki az ember lábát.

#láb #cipő #feltőri lábamat
2020. okt. 22. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Huha.😅 Ezt nem befolyásolja, hogy márkás e vagy sem. Illetve az sem számít, hogy az Adidas nem töri fel, teljesen más forma még egyező márkánál is. Egyszerűen csak új a cipő, nekem az egyik Air Force-om 2 hónapig minden alkalommal feltörte a lábamat, a többi szó önt 1x sem.
2020. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Hát remélem hogy kitágul a cipő vagy rátaposok sokszor XD
2020. okt. 22. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Új cipőnél megeshet, hogy kezdetben töri a lábadat. Lehet, hogy nem jó fazont vagy méretet választottál. De az is lehet, hogy csak be kell törnöd a cipőt.
2020. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fazon mit jelent? :D A méret jó kell legyen, mert a másik szintúgy Márkás cipőnél meg jó :)
2020. okt. 23. 11:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy erről a cipőről van szó : [link]
2020. okt. 23. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Pl.lehet, hogy egyszerűen széles a lábfejed a cipőbe. Az meg semmit nem jelent, hogy a másik cipőből milyen méretet hordasz. A cipők méretezésénél is lehetnek eltérések.
2020. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Azért remélem megszokja a lábamat :D
2020. okt. 24. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!