Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Josef Seibel...

Mit gondoltok a Josef Seibel cipőkről? Tényleg olyan kényelmesek, mint mondják? Mennyire tartósak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy bakancsom, kenyelmes, tartos, jol nez ki, viszont beazik :(
2020. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kényelmesebb mint hasonló áru társai.
2020. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kekcsi válasza:
Én kerülöm. Olcsó és kényelmes, de a környezetkímélőnek reklámozott poliuretán talpa elég hamar szétrepedt rajtam. De sokak lábán látom, biztos csak én vagyok válogatós.
2020. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 R_S_T válasza:
Egyetértek 3-assal. Hiába kényelmes, ha gyorsan kopik a talpa, és berepedezik idővel. Nekem bakancs volt tőlük, és mivel üreges a talp úgy elkopott, hogy már az üregek kilátszottak a talpán, és csak 1 szezont használtam ... talán másfelet. Félcipőm is volt tőlük, és annak is gyorsan kopott a talpa. Én már kerülöm ezt a márkát.
2020. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem is volt - vastag talpú félcipő. Én szerettem!

A bőr felsőrész majdnem 10 évet kibírt.


A talp nagyjából 2 évet - mindennapi használatban.


A talpaltatás (3 + talpat koptattam el) rendkívül macerás, nem akarta megfogni semmilyen ragasztó!

Minden szezon elején ragasztani kellett.

2020. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem félcipőm volt ebből a márkából. Nagyjából 3 évig bírta (természetesen más cipőket is használtam mellette, de ezt jó sokszor). Nagyon kényelmes volt! A talpa repedt el a végén.

Az átlagos esőzést jól bírta, persze rendszeresen volt bőrápolózva.

2020. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Josef Göbbelsnél valamivel tartósabb.
2020. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!