Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turiból lehet ruhatárat...

Turiból lehet ruhatárat kialakítani?

Figyelt kérdés

Alsóneműt sose mertem turiba venni, de bármilyen más ruhadarabbal lehet szépen öltözködni és kiállítani a ruhatárat?


Aki szerint igen, miből hányat érdemes vásárolnom?

A szekrényem nagy részét ki kell pakolnom mert vannak már olyan ruhák is, amiket itthon sem hordhatok már.


Sportolni nem szoktam, de szeretem a sportos trénerkákat, farmereket, hosszú-rövid pólókat, ujjatlanokat nem igazán. Kardigánokat és magas nyakúakat is szeretem. Szoknyákat sosem veszem fel, ezért felesleges is vennem.


Nektek milyen ruháitok vannak?

Lány vagyok.



2020. okt. 23. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Én is vásárolok turikban.
Nem szeretem a turikat.
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
én new yorkerben szoktam venni. nem vagyok nagyon eleresztve anyagilag, de ott mindig találok olyat ami tetszik és elfogadható áron van. vannak jó akciok, tavaly pl. 490-ért vettem ott szép vastag kotott pulcsit. az en ruhataram kb. annyi, hogy van sok farmerom egyszinuek, koptatott, nemelyik szaggatottabb azokat tavvasszal/ősszel hordom. vannak leggingsek, egyszinuek es bőrhatású is. azokat szoktam kombinalni kotott pulcsikkal amikbol can vekonyabb, vastagabb minden féle szinekven. van pár kabátom, bőrdzsekik meg pár mayo darab amit szeretek ősszel/télen. nyáron meg rövid farmert hordok kulonbozo toppokkal
2020. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Fel lehet.

En ritkan turizok, annyira nem vagyok oda ertuk, max egy baratnommel megyek be... Sokan vannak mindig, nincs kedvem es idom atnyalazni azt a sok mindent+olyat is megvennek amire valojaban nincs is szuksegem.

Inkabb webshopokbol vasarolok (h&m, reserved, zara stb)

Nekem inkabb egyszerubb, basic cuccaim vannak, tobbsege fekete, masik resze nude, szurke, vagy feher.

Egyebkent augusztusban a new yorkerben en is vettem mar jo par kotott pulcsit akciosan, 1290ftert/db :D Mainstream turikban ilyen jo ar nincs.

2020. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Én igényesebb turikban vásárolok, nem ilyen kilósban, vagy facebookról is előfordult, hogy használt cuccot vettem. Új ruhát csak leárazva veszek. Nálam a szempont az anyag minősége. Csak természetes anyagú ruhákat hordok, selyem, gyapjú, pamut, illetve ha nagyon jó a szabása, akkor max lyocell vagy viszkóz. Selymet, gyapjút turiban fillérekért lehet kapni. Van egy jó varrónőm, ő bármit átszab, ha kell. Nekem fontos, hogy csinos legyek, és turiból meg leárazasokból simán bevasárolok töredék áron + nem jön velem szembe ugyanaz a ruhadarab.
2020. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha van gusztusod hozzá még akár butikot is feltőlthetsz vele.

F.

2020. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Persze, simán, csak sok idő és utánajárás kell. Kiegészíteném az internetes turikkal, mondjuk Facebook Marketplaceszel, én itt venném főleg a cipőket :)
2020. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!