Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy duci lányon nagyon csúnya...

Szuszi95 kérdése:

Egy duci lányon nagyon csúnya ha be van tűrve a farmernadrágba a póló?

Figyelt kérdés
nem divatból tűröm be hanem mert kell az öv a nadrágomhoz, de az egy picit felcsúszik ott ahol épp nincs bújtatóés irritálja a bőröm. De ezt csak kabát alatt, mert úgy nem merem viselni hogy mondjuk végigmegyek az utcán betűrött pólóval a hasam miatt.

2020. okt. 24. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Azort mert duci vagy azért nincs miért takard magad :)
2020. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia miért lenne csúnya? Engem nem zavarna! F
2020. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem tudom így látatlanban megmondani. Van akinél idétlenül áll, van aki viszont cukin néz ki így.
2020. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Semmi csúnyaság nincs benne, viszont az alakodon remélem dolgozol, hogy vékonyabb legyél, főleg az egészséged miatt.
2020. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így hordani, pedig rajtam is van némi felesleg. Mondjuk nekem még betűrve állnak legjobban a pólók, mert így kicsit ki tudom hangsúlyozni a derekam. (körte alakom van)
2020. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kabát alatt tökmindegy. De én sose hordom betűrve mert kihangsúlyozza a hasam és nagyon előnytelen tud lenni.
2020. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is duci vagyok, és szerencsére arányosan oszlik el rajtam a plusz súly, de nekem pl. nincs meg az önbizalmam ahhoz, hogy betűrve hordjam a pólóm. Nem érzem magam komfortosnak úgy. Amúgy övet én is szoktam hordani, és annak meg a csatja folyton kidudorodik a póló alatt, az meg azért ronda. De nem tudom már mit csináljak ezen a ponton, mert sehogy sem jó. :D


Amúgy kabát alatt mindegy. De szerintem amúgy se feltétlen rossz, láttam már duci lányokat betűrött pólóval, nem feltétlen néz ki rosszul. Akkor néz ki furán, ha az adott hölgynek túl nagy a hasa, és nagyon kidudorodik, ami fura azért. De kabát alatt mindegy, úgy se látszik.

2020. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2020. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert látszik a zsírja.
2020. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!