Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 év felettiek, 5-10 éve ti...

25 év felettiek, 5-10 éve ti is könnyebben találtatok ruhát magatoknak?

Figyelt kérdés

Valami eszméletlen, hogy órákat böngészek a neten, és kb alig találok olyan ruhát/cipőt ami tetszik, ha meg igen, horror drágán.

Régen valahogy mindig volt valami, ami megtetszett... és ez nem csak én vagyok, ismerősök ugyan erre panaszkodnak.


Ti hol szoktatok ruhákat vásárolni?


27F



2020. okt. 25. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Csak Hilfiger, Rauph Lauren es Calvin Klein ruhakat veszek, most is ugyanolyan konnyen veszem oket mint 10 eve.
2020. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 28N vagyok. 5-10 éve még az volt a lényeg, hogy legyen normális ruhám. Most már van annyi, hogy alig kell vennem.


Egyébként manapság én se szeretek ruhát venni. A méretezés katasztrófa. Pl a bonprixes 34-es ruha is vagy 2 számmal nagyobb rám. A konfekció is el lett tolva. Pl az alap méretem 34-es, de most már 36-os nadrágot kell vennem pl a terranovaban.

2020. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1: irigyellek :D azokra érettem, hogy tetszenek, de sajnos nem az én pénztárcámhoz vannak szabva.


Nálam a lélektani határ max 13-15k egy pulcsiért, de még azt is sokallom.


2: méretbeli gondokat én is tapasztalom

2020. okt. 25. 09:49
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Régebben megvettem, ami éppen tetszett vagy trendi volt és olcsó. Most már jobban átgondolom, mi az, amit tényleg sokféleképpen ki tudok használni és nem unom meg hamar. Ebből a szempontból tovább tart, mert többet gondolkodok rajta, illetve már nem veszek meg olyan dolgokat, amik "csak úgy" megtetszenek.

Amúgy azzal nincs gond, nekem tetszenek a ruhák, amik a boltokban vannak, csak számomra ez már nem elég indok arra, hogy megvegyem.

2020. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves lány vagyok, és az utóbbi években sokkal több kedvemre való ruhadarabot találtam plázás üzletekben, mint 5-10 éve.

Ugyanis az akkori divat legkevésbé sem kedvezett nekem és az alkatomnak. A csípőgatyák, élénk színű csőtopok, és különböző csiricsáré dolgok hódítottak, akkor egy ilyen kegyetlen nagy “diszkós” hullám volt, én nem nagyon találtam magam ebben a kavalkádban. Megkeserítették a fiatal tinédzser koromat.

Manapság sokkal jobb szabású dolgokat találok. Na, nem a Billie Eilish copy csöves szabású, oversize cuccokra gondolok.

Végre találok olyan nadrágokat, amik felérnek a derekamig, őszi idényben bőven találok bőrdzsekiket, nekem tetsző cipőket, ízléses, mégis látványos kiegészítőket, elegáns, nőies dolgokat.

2020. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nagyon vigyázok a dolgaimra, de sajnos minden kibolyhosodik, kiszakad egy idő után. Régen pl a Reservedben találtam nagyon szép pólókat, most is lenne ami tetszik... De akkora a legkisebb méret is, hogy hatszor beleférek, pedig nem vagyok azért annyira vékony sem. 5-10 éve nem volt pénzem semmire, így sok minden csak tetszett, de nem tudtam megvenni. Most, hogy tudnék venni, most meg nem nagyon találok. Turkálókban szoktam találni jó dolgokat néha, de ahhoz türelem és idő kell, sokszor ami tetszik, nem a méretem ott sem.
2020. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36vagyok, nem egyszerű, de azért megoldható.
2020. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, régebben alig találtam nekem tetsző cipőt, főleg szandált és télit és a nadrágok mérete se volt jó sosem, mind hosszú volt. Mostanság meg van mindkettő. (kb. ugyanakkora vagyok mint 10 éve)
2020. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én könnyebben találok most, mivel már megtaláltam a saját stílusom. 28N
2020. okt. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb abból a szempontból, hogy tudom már, hogy mit keresek és konkrét célom van ruhavásárláskor, nem foglalkozom a divatozással meg semmivel. Kialakítottam egy "stílust" magamnak már.

Sokkal nehezebb abból a szempontból, hogy turkálókon és nagyon drága üzleteken kívül egyszerűen hányinger a legtöbb bolt kínálata. Nyáron nem lehetett normál rövidnadrágot venni, csak ezeket a franciabugyi méretűeket, télen nem lehet pulcsit találni kb, csak ilyen mell alá érő hülyeségeket, kabátokról ne is beszéljünk, katasztrófa. Meg ezek a cuccok általában nem illenek bele a "stílusomba" (ami túl egyszerű egyébként, tényleg semmi extra).

2020. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!