Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Edzőterembe vehetek fel...

Edzőterembe vehetek fel vastag nem atlatszo harisnyat rövidnadrág alá?

Figyelt kérdés
Eleg hideg van a terembe . Es gondoltam olcsobb mint egy sport aláöltözet. Fekete .ugyan ugy néz ki.

2020. okt. 27. 05:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A térítőknek írnám, hogy a kérdező harisnyával kapcsolatban kérdezett, tehát ha valakinek nem tetszik, tolja odébb a biciklit!
2020. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Persze, simán. Én is szoktam úgy edzeni, bár én nem edzőterembe járok, hanem vívni. Vastag fekete harisnyában simán lehet, nem túl sok különbség van egy harisnya, meg egy edzős nadrág között... Az is ugyanolyan passzos, mint a harisnya, csak színes, meg nincs lábfeje. Nyilván azért rövidnacit szoktam venni rá, így aztán tényleg olyan, mintha biciklisgatyóban edzenék, sosem merült még fel, h az harisnya.

Amúgy vékony harisnyában is edzettem már 1-2x , de azt nem látta senki, h rajtam van mert rávettem a melegítőnadrág, lusta voltam levenni... :D 32/N

2021. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!