Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más városban ugyanaz a ruhabol...

Más városban ugyanaz a ruhabolt meddig árul egy ruhát?

Figyelt kérdés

Pl szoktak olyat csinálni a ruhaboltok, ha mondjuk a Tatabányán a Tally weijl már nem árulja az egyik ruhát (mert már kint volt több mint 1 hete), attól még a Győrben a Tally weijl árulja ugyanazt a ruhát még mondjuk 1 hétig vagy tovább? Szóval attól még pl Győrben vagy máshol be lehet szerezni ugyanazt a ruhadarabot ugyanabból a boltból (Tally weijl) ha már Tatabányán nem árulják?

Vagy egységesen nem árulják onnantól kezdve egyik Tallyban sem?



2020. okt. 30. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek franchise boltok. Ami azt jelenti, hogy minden bolt (ill. a tulaj) maga dönti el, hogy egy adott "központi" készletből mit és mennyit rendel.

Pont a Tally-t nem ismerem, de a Promod, Camaieu tipikusan ilyen volt....

2020. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En dolgoztam a tallyban pár napot diákmunkaként és ha jól emlékszem így volt, hogy bizonyos szintig a tulaj döntötte el, hogy miből mennyit rendel.

Pl az egyik típusú nadrág hamar elfogyott abból többet kért a cégtől

2020. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha kifut a szezontól az akciós részre kerül az a pár darab ami megmaradt, úgyhogy ha szerencsés vagy meg tudod még venni
2020. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
online nem tudod megrendelni?
2020. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Orsay is ilyen. Én többször csináltam már azt, hogy ha nem volt a megfelelő színben/méretben a boltban, akkor felpróbáltam egy másik színt (hogy a méret jó-e), és online megrendeltem "click & collect". Másnap-harmadnapra ott volt a boltban, és érte mentem. Így nem kerül pénzbe a szállítás.
2020. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogyha jól tudom a Tallynak nincs online oldala ami szállítana Magyarországra. :/
2020. okt. 30. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ooops, ezt nem tudtam...
2020. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Készlet erejéig.
2020. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!