Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » NŐK! Miért szeretitek az...

NŐK! Miért szeretitek az alábbi fehérnemű tipusokat?

Figyelt kérdés

[link]

Melyinek mi az előnye, hátránya, személyesen miért szeretitek vagy éppen ellenkezőleg, és melyiket szeretitek a legjobban, és melyiket utáljátok a legjobban és miért.

Kort írjatok légyszives.

Nők válaszát várom.

Előre is köszönöm az intelligens normális válaszokat.



2020. okt. 30. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért azt le merném fogadni hogy a kérdező nem nő ellenben privivel "örvendeztet" meg :D
2020. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, nem vagyon nő. Azonban tiszteletben tartom embertársaim személyes terét és nem vagyon zaklató sem. Szóval ha valaki nem akarja akkor nem fogom privát üzenetekel zargatni, mert tiszteletben tartom kérését
2020. okt. 30. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Tanács: túl sok infó van a képen, egyszerűbb kérdéseket tegyél fel (bár van amúgy is napi 3-4-5-x kérdés a bugyifetisisztáktól hogy szeretnek-e tangát hordani).
2020. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálam ez nem fétis. Pusztán csak kiváncsi vagyok mások véleményére.
2020. okt. 30. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

T-String: nem szeretem. Habár szexinek tartom, legtöbbször túl vékony az ajkak részénél, és kilóg belőle a kisajkam (salátapunci probléma). Ez sokak szerint szexi, de igazából irtó kényelmetlen.


G-String: sima tanga, szeretem. A csipkések általában kényelmetlenek, de aktusig hordhatóak. Ha hétköznap hordom, akkor simát veszek fel, semmi extrával.


Tanga: ugyanaz mint a G-String. Bár a képen lévőt inkább féltangának nevezném, és a G-Stringet a magyarban elterjedt tangának.


Bikini, Hipster: ezeket általában alváskor hordom, egy fokkal kényelmesebb mint a tanga. Hétköznap max szoknya alá hordom, nadrág(féléknél) zavar, hogy a körvonala kirajzolódhat.


Boyshort: régebb, kamaszkorom elején hordtam ilyensmit. Manapság már nem. Akkoriban azt szerettem, hogy egy picivel több van a combomból is takarva (testképzavaros kamasz voltam, mindenemet takargattam).


Classic brief: ezek nálam a mensi bugyik. Könnyű a betét szárnyát rácsatolni az aljukra, és ezer évet leéltek már, szóval ha nagyon véresek ki merek dobni őket a kukába.


Hight Waist (Retro): két ilyen fehérneműm van. Éééés imádom. Valószínűleg ez valahol nagymama és alakformáló bugyi között van, ami nem túl szexi, de ezek a legkényelmesebb darabjaim.

Nekem nagyon-nagyon jó érzés, hogy van egy kis szorítás az alhasamnál - nem alakformáló céllal (XS méretemre amúgy se igazán van alakformáló bármi), inkább komfort szempontjából elképesztően kényelmesnek mondanám őket.


20/L

2020. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az intelligens és értékelhető választ.
2020. okt. 30. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első 4 jöhet, a többit utálom
2020. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy#7?
2020. okt. 30. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én a classic brieft hordom, nekem az kényelmes. van pár boyshortom is, az se rossz. tangáim is vannak, de csak akkor hordom ha nagyon muszáj
2020. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Nők miért nem tesznek fel ilyen maszti kérdéseket, nem értem.
2020. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!