Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szabadidő szetted van?...

Milyen szabadidő szetted van? Elégedett vagy azzal?

Figyelt kérdés
Linket is légy szíves, ha van!

2020. nov. 2. 19:51
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
Szett nincs, sport leggingseket hordok otthonra bővebb pólókkal meg van 2 melegítő alsóm.
2020. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó! És milyenek? Pl milyen az anyaga, színe, szabása a melegítő alsóknak?
2020. nov. 2. 21:58
 3/14 Metionin ***** válasza:
100%

Ilyenem van bordó és fekete:

[link]


Ilyesmi leggingsek (pont ilyen is van):

[link]

2020. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. nov. 2. 22:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég sok szettem van. Linket nem tudok adni mert egy németországi cégtől rendelem egyik munkatársukon keresztül. Kellemes rugalmas anyagúak. Van lila, bézs és több fekete színű is, kettő virágos illetve egy leopárd mintás felsőrésszel. Nagyon elégedett vagyok mindegyikkel. Kifejezetten kényelmesek de mégis stílusosak.
2020. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek vékony vagy vastag anyagból készültek? Nem baj, ha külföldi a cég, szoktunk mi is külföldről rendelni.
2020. nov. 2. 23:12
 7/14 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Vastagabb anyagúak. Nem tudom máshogy mondani, kifejezetten ez a melegítő anyag. Én imádom, írtó kényelmes. Egy ruhás csoporton keresztül szoktam rendelni. Szívesen töltenék fel ide katalógusképet róla de béna vagyok hozzá, nem tudom hogy kell
2020. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na, talán mégis sikerült kettőről képet feltöltenem. A többi is hasonló csak más más felső résszel pl rózsaszín virágos

[link]

[link]

2020. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2020. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Biztosan kényelmesek! Örülök a képeknek!
2020. nov. 3. 05:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!