Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözhetnék rockerként...

Hogyan öltözhetnék rockerként elegánsan?

Figyelt kérdés

Rocker stílusom van, de szeretnék mellé csinos is lenni, szerintetek hogy érhetném el? Mit hordanátok a helyemben?


Szoknyára, fűzőre, magassarkúra gondoltam, az biztos jó, de szeretnék több dolgot variálni, mit ajánlotok? Bőrnadrág, valami csipkés felső, ezek jutnak még eszembe...


19/L



2020. nov. 3. 08:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mutass képet magadról, az alakodról.
2020. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyelőre legyen annyi elég, hogy 164cm vagyok, vékony, hosszú, fekete hajú.
2020. nov. 3. 08:45
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez kevés egyenlőre.
2020. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Egyelőre* :P


Rendben, köszönöm a fáradozásod. :)

2020. nov. 3. 08:55
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
A bőr az jó írány, de tényleg kellene kép az alakodról. A hajadról stb.
2020. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Attól, hogy szereted a rock zenét, és szeretsz rockeresen öltözni nem jelenti, hogy ne vehetnél fel más olyan ruhadarabokat, amit mondjuk hétköznapi ember hord ha elegáns helyre megy.


A fűző, bőr tényleg tud csinos lenni, de van az egésznek egy szexuális töltete is. Ha téged nem zavar, hogy az utcán megszólhatnak érte, akkor nyugodtan vegyél fel ilyen darabokat.

2020. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nezegess pl Pinteresten kepeket, tuti adnak valami tippet.
2020. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Ajánlom akkor a gót stílust. Elegáns, letisztult de kemény is. Ásd bele magad a Pinterestbe, gyűjts outfit ötleteket
2020. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

#8: A goth NEM stílus, hanem egy teljesen más szubkultúra. Ettől függetlenül rocker vagy metálos is vehet fel fűzőt, ha romantikusabb alkat és tetszik neki.

Akármennyire goth vagyok, én pl. a hosszú szoknyát, a nagyon “kiöltözős” darabokat a városban szaladgáláshoz, a közelgő latyakban nem igazán vállalnám be. Ezek a nagyon fodros, nagyon hosszú dolgok tényleg ünnepekre vagy nyárra valók.

Én ilyenkor egyszerűbb dolgokat dobok fel. Attól még ugyanúgy lehet romantikus és múltidéző.

Fekete farmerhez és egy elegáns, de kényelmes felsőhöz felhúzok egy platform bakancsot vagy csizmát, és kiegészítem pár látványos ékszerrel, ami rengeteget dob az összképen. Pl. ha beruházol egy szép fém veretes bőr choker nyakláncra, azt a garbó nyakára is fel lehet tenni, és így pont az a hatás érhető el vele, mintha ilyen díszes lenne a felső. A V nyakú felsőimhez egy egyszerű fekete choker mellé mindig felteszek egy medálos láncot is, de még ennél többet is lehetne. Látványos, de elegáns fekete kistáska és hátizsák is rengeteget dob az összképen. Szoknyából én ilyenkor a minibb verziókat preferálom, illetve a ruhákat. Minden szoknyához megvan a hozzá illő felsője is, eleve így veszem őket, mert egy alkalomra így mutat igazán harmonikusan, nem szeretem, ha bármi elvágja az alakomat.

Egyébként meg most van a kabát szezon, amit személy szerint nagyon szeretek, mert tulajdonképpen azt is viselheted úgy, mintha egy komplett ruha lenne rajtad, szóval érdemes beruházni valami szépre, ami meleg is.

A hajviselettel, hajbavalókkal is lehet kísérletezni.

2020. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Hát így a tél közelettével nehezebb lesz elegáns rockert hozni, de szerintem is jó irány a bőr nadrág de hosszú bőr/műbőr csizma. Írd be googleba hogy elegant metalhead girl ott van pár egész jó szett.
2020. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!