Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Úszóként nem férek el a...

Úszóként nem férek el a fürdőnadrágban?

Figyelt kérdés
Már régóta úszok, és ugye azt fecskében szokás. Viszont én vékony alkatú vagyok, ezért csak a kisebb fecskék jók rám, azokat viszont elnyomja elöl a péniszem, és belátni oldalt a heréimhez. Van más is hasonló helyzetben? Tud valaki megoldást? Jöhet privátban is, ha valakinek van kérdése, vagy tapasztalata.

2020. nov. 4. 00:24
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
90%
8as értsd már meg hogy csak azt hordhat az oktatás miatt :D
2020. nov. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
30%
nagyon elcseszett lehetsz ha ezzel a kérdéssel akarsz ismerkedni :D
2020. nov. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem tudom... Én is járok oktatásra, de nincs meghatározva, milyen gatyában ússzunk. A vizilabdás csapat tagjainak meccsen igen, de edzésem még ők is felvesznek mindenfélét.
2020. nov. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
30%
Kerj nagyobb meretet vagy vegyel ala olyan fecsket ami eltakarja a hered
2020. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
75%

időnként nekem is kilátszódik egy kicsit a széle, de ahhoz, hogy ez másnak feltűnjön, az illetőnek megfelelő szögben állva, elég közelről kell stírölnie a zacskó környékét. biztos, nem spilázod túl a dolgot?

amúgy nekem pont ellentétes a tapasztalatom, inkább az eredeti méretemnél nagyobb fecskék esetén hajlamos kilátszódni, mert nem szorul annyira a testemhez a gumi, könnyebben eláll.

2020. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
48%

Nekem kimondott fecske úszó gatyám van ami nyúllik és oldalt gumirozott pont hogy ne lássanak be. (Ezt mondjuk ajánlanám a térdig érő bő rövidgatyás rettegő hiú kisfiúknak is , hogy ne kelljen nagykabátba vízbe menni mert elég nevetségesen néznek ki).

Vagy ha takargatni akarsz és egyben kényelmetlenkedni akkor ott van a szabadidő rövidgatya amit egyesek a strandon a vízben használnak.

2020. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
43%

9!

Hidd el sokan képzelik ezt.

Azokat mind térdig érő bő zsákokban látod a vízben.

2020. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
47%
Ajaj ennyire ne legyél azért döntésképtelen, ha kicsi rád akkor egyértelmű nagyobb kell. Egyébként kérdezd meg, hogy nem lehetne e nadrágban úszni nem feltétlen ragaszkodik mindenki a fecskéhez.
2020. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
44%

A hosszú tréning gatya a legjobb.

Abban még talán a boka sem villan ki.

2020. nov. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
97%
legyél meztelen, így többé nincs gondod mi lóg ki
2020. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!