Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb vintage...

Melyik a legjobb vintage turkáló Budapesten?

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal el szeretnénk menni közösen turkálni, mert Belgiumban mindig azt csináltuk és így akarjuk megünnepelni hogy ideköltöztünk. Az a baj hogy úgy látom hogy itt Budapesten nincsen olyan sok izgi és minőségi vintage turkáló... a legtöbben az inkább ilyen modernebb Hádát mondták a barátomnak akinek mivel fiú a vintage egyébként sem különbözik annyira a modern ruháitól mint nekem az még jó is lenne de én kifejezetten szeretem az érdekesebb és nem ilyen kommerciális turikat ahova nem járnak olyan sokan kicsit akár még ilyen alternatív is tehát teljesen átjön a vintage vibe... ilyen helyeken általában jobb cuccok is vannak és olcsóbban is...

Mivel ezt mi programnak találtuk ki valami olyan kellene ahol eltölthetünk több időt és ahol tényleg jól szórakozhatunk és nem csak bevásárolunk aztán kész...


Az ár nem fontos... Annyi hogy legyen viszonylag megfizethető... persze ha nagyon tetszik valami akkor úgyis oda megyek😂😂



2020. nov. 7. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Humana vintage, Ladybug, Szputnyik Shop, Lazacho, Royal Vintage
2020. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Én is a Humana-ra esküszöm :)
2020. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!