Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az,hogy lehet,hogy mérés...

Az,hogy lehet,hogy mérés szerint 70C-s volt a mellem mérete de jó volt a 75C-s meg a 85B-s-nek a kosár mérete is jó? A körmérete a 85-B-snek nagyon nagy! Milyen melltartót válasszak és milyen azonos kosár méretű melltartók vannak a 65D-s hez?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám ,hogy nem tudom milyen fajta melltartót válasszak! Most mérés alapján elvileg 65D-s melltartó kellenne nekem,mert sokat fogytam a körméretemből viszont a kosár méretem nőtt !

Nem tudom,hogy milyen méretű és fajta melltartót vegyek ami kényelmes és pont jo is méretben!



2020. nov. 13. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Menj olyan helyre, ahol fel tudod őket próbálni. Én csak így veszek melltartót. A legtöbb 75B-s, de van 90C-sem is, mert más a méretezésük
2020. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sister size az amikor a kosár volumene ugyanaz, habár a méret eltér mert ugye a kosárméret a hátpánthoz aránylik, és így mindkettő változik.


[link]


Eggyet kell felfé és eggyet lefelé ugrani a méretekben.


Európer méretezést nem látok de konvertáld át...

2020. nov. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat :)
2020. nov. 14. 03:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!