Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezeket a nagyon márkás, téli...

Ezeket a nagyon márkás, téli kabátokat hova tervezik?

Figyelt kérdés
Pl the north face, columbia, helly hansen. Ilyen norvégia, svédország, kanada féle helyekre? Az egy dolog, hogy az árazásuk oda szól, de nézegettem őket tegnap, és konkrétan olyan vastag anyagból vannak, hogy el nem tudnám képzelni őket a magyar klímára. Talán valami éjjeli őrnek télre, vagy akik kint dolgoznak egész nap

2020. nov. 15. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezek pont olyanok amiket mas klimara terveznek igen. Tehat ha te elakarsz menni Kanadaba telen, vagy mas egyeb ilyen hidegebb helyekre, akkor kelleni fog egy ilyen kabat, hogy ne fagyj halalra.
2020. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, konkrétan mire gondolsz, de ennél jóval gagyibb minőségeket is sokkal drágábban árulnak, ráadásul egy szezon alatt tönkremegy (és kimegy a divatból)


34e Ft szerintem egyáltalán nem túlárazott egy olyan kabátért, amit évekig tudsz hordani!


[link]

2020. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34 ezerért persze hogy nem drága, a Columbia egyébként még a megfizethető márkák közé tartozik. Viszont egy Helly Hansen, Wellensteyn, Canada Goose bőven 100 ezres nagyságrend, és Magyarországon, városi környezetben tényleg nincs szükség rá, és amilyen irányba az éghajlat halad, a jövőben sem lesz valószínűleg.
2020. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan járnak síelni, téli időszakban hidegebb égtájakra utazgatni (persze nem COVID alatt) - ezek a kabátok nem tömegdarabok, pár példány van belőlük az áruházakban itthon....
2020. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2 te túrakabátot linkeltél, az nem télikabát.


Pl ilyenre értem: [link]

2020. nov. 15. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyet hódeszkások használnak. Kint vannak a mínusz 10ben egész nap - kell is a jó hőszigetelt kabát!
2020. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Most tényleg azt akarjátok mondani, hogy ne legyen választék az áruházakban, hanem jöjjön vissza az állami áruházak korszaka, amikor kb. 5féle kabát közül lehetett választani? :-D :-D


Ne nézzétek hülyének a kereskedőket! Ha nem lenne ilyesmire kereslet, nem árulnák!

2020. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!