Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen a képen...

Szerintetek milyen a képen látható cipő? Jól néz ki? Iskolába felvennétek csajosabb ruhához? Vagy inkább alkalmi? + képek

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ja és évnyitóra felvehetem egy cicagatyával? Szoknyával hülyén néz ki a bokapánt miatt?


2010. aug. 10. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. (: Szerintem szoknyával meg nacival is mehet.
2010. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Jól néz ki, de én nem venném fel iskolába, nem az én stílusom, de akinek ez a stílusa annak jó.:)

Szerintem évnyitóra nem illik cicagatyába menni.

Nem hiszem, hogy hülyén néz ki szoknyával én inkább azzal venném fel.:)

15/L

2010. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én szoknyával nem venném fel, max egy fekete combzoknival :) egyébként jó.
2010. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nekem tetszik ez a cipő, simán felveheted évnyitóra, és ha a stílusod, suliba is. csőfarmer, cicanadrág, szoknya mehet hozzá. zártabb, tehát október-november környékén is hordhatod, ha nincs olyan hideg. =)
2010. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A mi sulinkba sokan járnak így. Főleg cicanadrággal hordják.
2010. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik,de az,hogy alkalmi-e,az a többi ruhától függ :)

Egyébként nem muszáj hozzá csajos ruhát felvenni,egy fekete csőfarmer is megteszi,ha szereted.

Egyébként egy évnyitóra nem igazán illik a cicanadrág szerintem.

2010. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem is tetszik, pedig ritka

ha olyan cicanacis mellkidobós ruháid vannak akkor ne vedd fel, ha van stílusod és elegancia is van benned és viselni is tudod akkor felveheted

ez persze 17 év fölötti csajokra vonatkozik, kis tinilányokon csak nevetséges

2010. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
rohadt jó, igen :)
2010. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!:)

Általában csajosak a ruháim, de nem mellkidobós, hanem szeretem a kicsit csillogós, ejtettvállú tunikákat, és azokat eddig csak cicanacival + balett cipővel hordtam, és mivel 18 lettem a nyáron, szeretnék kicsit nőiesebben öltözködni, ez az első magassarkúm. Nagyon megtetszett a boltban ez a visszavogottabb, fekete cipő.:) A sarka 10 cm, de az a csat rajta nagyon jó, mert így nagyon könnyű benne járni, szóval aki nem tud, annak ajánlom az ilyen bokaszorítós meg ilyen pántos magassarkúkat, mert nagyon könnyű benne szépen járni!:)

2010. aug. 10. 21:13
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja, és egyébként nálunk sokan vannak évnyitón cicanadrágban, mivel a matrózblúz a kötelező felső, ami bővebb és bőven fenék ará ér, szerintem nem gáz, hanem csinos meg szexi ahhoz a csúnya blúzhoz.:D
2010. aug. 10. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!