Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minőségibb, nem fast fashion,...

Minőségibb, nem fast fashion, de mégse prémium árszabású márkák?

Figyelt kérdés

Teszem azt egy pulcsi ne legyen drágább 20-25k-nál, póló max 7k stb


Szóval ne egy c&a legyen, de mégse boss árszabás :)


Tudtok esetleg ilyeneket, férfinak?



2020. nov. 15. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen árkategóriát kitudsz pl fogni már Calvin Klein-nél, Tommy Hilfigernél, Ralph Lauren-nél is.
2020. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jack & Jones, Only & Sons, Nils Sundström, Tom Tailor. Én ezeket szoktam venni, mert megfizethetők, de jó minőségűek. Allee-ban a Van Graafba szoktam járni, bár nem tudom, hogy budapesti vagy-e.
2020. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Van Graaf, Peek&Cloppenburg
2020. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
A férjemmel szoktam vásárolni a Devergo-ban, nagyon szeretjük jók a cuccai. A Saxoo viszont borzalom gagyi annak ellenére,hogy nem olcsó.
2020. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Online rendelés: answear, bibloo, footshop, aboutyou, vermont, glami

, store13, ecipo, remix, stb.


hogy példát is mondjak: Guess, The North face, Nike, G-Star Raw, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Lacoste, Desigual, Replay... ezek ahol én nem szoktam vásárolni, mert nem az én stílusom... Személyes kedvenceim Adidas, Superdry, Diesel.


Külföldről is érdemes rendelni, sokszor postaköltséggel együtt olcsóbb, mintha itthon venném meg.

Killstaron is érdemes körülnézned, ha megfizethető goth stílus is érdekel.

2021. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a jack&jones fast fashion szerintem, de legalább jól néz ki és minőségibb, plusz tényleg olcsó viszonylag.


Van Graaf jó, most brutális akciók vannak, fél áron vettem egy dzsekit tegnap..

2021. márc. 5. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!