Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, van még kedvetek...

Lányok, nők, van még kedvetek venni bármi női holmit, ruhát, sminket, ékszer miegymást ebben a cudar covid jelenségben?

Figyelt kérdés
Most voltam a westendben, a boltok nyitva, de oylan élettelen volt az egész. egy darab dísz nélküli műfenyő volt, az is reklám volt, a samsung reklámtáblái lógtak rajta. Semmi más karácsonyi díszítés, hangulat nem volt. A kajás sorokban ugyan volt kaja, de mivel nem lehetett se enni, se beülni, tulajdonképpen nem si vásárolt ott senki, még elvitelre se. Szomorú és lehangoló volt, amint néztem a ruhákat, rúzsokat és az jutott eszembe nincs már hova felvenni ezeket. A spanyolnátha is évtizedekig felbukkant, ez se megy el vagy 10 évig és minden megválzotik. Mi értelme a rúzsnak, a szőrtelenítésnek, az egész oylan mint egy háború kezdete...

2020. nov. 16. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Fülbevalót akarok venni,leárazáskor meg felsőket.Rúzson gondolkodom,mert nem mindenhol kell a maszk.Villanófényes szőrtelenítőm van.Attól még,hogy megy ez a hisztéria,még nem fogom elásni magam.A ruháimat látják rajtam,akárhova megyek.Fodrászhoz is fogok menni.
2020. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2020. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kedvem lenne, de sajnos olyan a munkám (ami megvan, szerencsére) hogy ilyeneket nem lehet sajnos. eljárni meg ugye manapság nem lehet kb sehova
2020. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy vásárlós, ha kell valami, akkor vásárolok, most pont így vagyok, hogy nem nagyon van szükségem semmi extrára. Nyilván, a karácsonyi vásárlást majd el kell intéznem, de őszintén szólva nincs kedvem elmászkálni ide-oda - múgy se szeretek, a COVID meg karácsonyi pánik miatt pláne.

Saját magamra ugyanannyira vagyok igényes, mint eddig, ezen a COVID nem változtat.

2020. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Ugyanannyira mint eddig. Alapból nem vásárolgatok csak úgy szórakozásból de ha valami kell azt megveszem járvány ide vagy oda.
2020. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Amúgy is otthonülős vagyok, nem dob fel, ha mások látnak, magamnak veszem a cuccokat.
2020. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a fiatalságom úgy telt, hogy nem sok pénzem volt magamra költeni. Mostanában már megengedhetek magamnak egy-két extra dolgot (rúzs, körömlakk, márkás kabátok, ceruzaruhák), de nem viszem túlzásba, megszoktam, hogy vannak fontosabb dolgok az életben. A Westendben nem vettem még soha semmit, kivéve egyszer egy mesés teásdoboz gyűjteményt teafüvekkel, de ruhák és cipők tekintetében olyan drága volt, hogy inkább átmentem szembe a Skálába.:))) Hiába állok jobban anyagilag, a Westend egyáltalán nincs a bakancslistámon már.
2020. nov. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon régóta online vásárolok. Így ebben nem érzem magam akadályoztatva. Az jobban zavar hogy nincs hova felöltözni, itthonról dolgozom és az edzőtermek is bezártak.
2020. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!