Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnek most hosszu (kb...

Hol vehetnek most hosszu (kb combig ero) fekete, kicsit szormes, meleg, nem 30 ezer forintos szovetkabatot?

Figyelt kérdés
Nem talalok sehol:(

#Mdleg
2020. nov. 19. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Outlet-ben? Online nagyobb eséllyel találsz,sajnos ez az a darab amit olcsóbban nem igen látni üzletekben.Esetleg fast fashion boltok leárazásain.
2020. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sehol, túl sokat vársz el. Nagyon drágák most a kabátok, sima egyszerűek vannak ennyi pénzért.


A szövetkabátok meg nem igazán melegek amúgy sem. Szőrmés díszítésűt viszont találhatsz, a Tesco F&F ben is van ilyen, mostanában nagyobb ruha akciók voltak. Szép kis kabátjaik vannak, bár a hosszú szőrmés díszített szövetkabátból csak sötét bordót és teveszínűt láttam. Azért let érdemes megnézni.

2020. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesco. Ott ki lehet fogni jónak kinéző kabátokat olcsóbban.

A szokásos ismert üzletekben 30 ezer körül vannak azok a szövetkabátok, amik szerintem rendes hidegben, télen nem is jók.

2020. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly a Tescoban vettem, asszem' 10-16 ezer Ft körül volt.
2020. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
4: Olyan szövetkabátot nem vennék, amiben semmi gyapjú nincs. Ráadásul így nem is igazán meleg.
2020. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hanem drágábbat ?
2020. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kaptam vegul:)
2020. nov. 30. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!