Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködési stílust...

Milyen öltözködési stílust javasoltak egy ocsmány férfi számára, amivel kicsit talán kompenzálhatja testi adottságait? 26F

Figyelt kérdés
Testalkat magas és vékony, arc ocsmány kisfiús.
2020. nov. 20. 21:45
 1/8 A kérdező kommentje:
*javasoltok
2020. nov. 20. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért értékeled magad alul.

Nem csak közmondás szinten létezik, hogy nincs csúnya férfi,

ha van sármja, stílusa.

Alkattól és személyiségtől, foglalkozástól is függő, hogy ki, milyen stílusban öltözködik.

2020. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nem a saját véleményem, nők szerint is ronda vagyok. Hát nekem sármom biztos nincs, a stílust meg most kérdeztem..
2020. nov. 20. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

nem akarok itt coelho-zni, de addig nem fogsz tetszeni a nőknek, amíg minimálisan se tetszel magadnak. nem kell, hogy szeresd a külsőd, csak fogadd el, kompenzáld mással. stílust meg nem más választ neked a paramétereid alapján, a stílusodhoz lehet ajánlani ruhákat. *szabópéter vége*


szóval. szoktad nézni úgy általában az embereket, mibe öltöznek? csak van valami irány, ami úgy általában férfi ruhákban tetszik neked. nyilván a másik fontos szempont, hogy mekkora rá a keret.


egyébként szerintem basic ruhákkal nem lehet mellélőni. pólókból is van többféle fazon, próbálgasd, hogy melyik tetszik magadon legjobban, melyiket látod legelőnyösebbnek. farmerból szintén. tudom, hogy nem a legjobb, de én most kifejezetten a fast fashiont ajánlanám, ott lehet olcsón kísérletezni.

2020. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
miért érdekelnek ennyire a nők? ahány nő, annyi féle ízlés (mint ahogy a férfiaknál is)-
2020. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Tudsz szakállat növeszteni? Mert akkor tedd azt. Kezdj el sportolni is, pakolj fel egy kis izmot. Ezek helyből csodákra képesek. Magabiztosságot ad, ami jó hatással van a kiállásodra.


A stílust pedig alapozd a klasszikus férfi stílusra.

2020. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha szeretnéd, nekem küldhetsz fotót, szívesen megnézlek, mert nem hiszem el, hogy annyira gáz lenne a külsőd, mint hiszed :)

Amúgy a normális, elegancia felé hajló öltözködés mindenkinek jól áll. Nincs olyan férfi, aki nem mutatna jobban egy jó szabású ingben, mint egy pólóban. Ha vékony vagy, akkor a túl szűk nadrágokat kerüld.

2020. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sváb ajkú nagynéném mondása a boldog békeidőkből(tele szép magyar szavakkal)

ha a pasas egy nüansszal fáinabb az ördögnél, akkor már sansza van a dámáknál.

(remélem érted)

Na ebből indulj ki! ;)

2020. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!