Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz ha egy férfinek be van...

Az gáz ha egy férfinek be van tűrve a pólója a nadrágjába?

Figyelt kérdés
Főleg lányok véleményére lennék kíváncsi, mennyire visszataszító számotokra egy ilyen srác/férfi ilyen módú megjelenése? Életkort is írjatok légszi. 19/F

2020. nov. 22. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar én is így csinálom, mert nem akarok megfázni.

21/N

2020. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem, ha jól kidolgozott teste van. Akkor még ki is emeli.

A pocakosoknál se zavar, csak annyira nem zonza a szemem. Mondhatni hidegen hagy.

2020. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napjaink háromnegyed šegget kitakaró túlnyúlt fiúpólóinál (vagy nevezzem szoknyazsáknak?) százszor szexibb. Feltéve, ha nem a pókalakúak rendjébe tartozol.
2020. nov. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Férfiként én is kaptam meg nőktől hogy be tűrve sokkal jobb a testem, meg a fenekem formásabb,férfiasabb vagyok, én sose voltam nagy arcú tehát nem vertem magamat bármin, el jártam bulizni normálisan fel öltöztem, egy lazább fazonú farmer nadrág hosszú ujjú ing, baráti társaságban volt egy két lány az eggyikel le álltam beszélgetni, meg jegyezte nekem hogy, tesztik ahogy fel vagyok öltözve be van tűrve az ing, persze akkor azt is hozzá tete hogy jó a fenekem meg így elől igy azért minimálisan látszódik, mondtam neki igazság szerint azért is látszódhat, farmer nadrágokhoz nem szeretek alsógatyát fel venni.
2022. febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!